Stoisko dewelopera Instalbud Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe kujawsko-pomorskie

Osiedle Arkadia - mieszkania na sprzedaż

Toruń, ul. Henryka Strobanda

Instalbud Sp. z o.o.
 • liczba ofert 4

 • ceny za m2 6 500 

 • powierzchnie 77 m2 - 87 m2

 • liczba pokoi 4

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 500 305 zł
Ceny za m2 6 500 zł
Powierzchnie mieszkań 77 - 87 m2
Liczba pokoi 4
Wysokość pomieszczeń 270 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

- posadzki betonowe na podłogach - tynki gipsowe na ścianach - gładzie szpachlowe (ściany gotowe do malowania) - instalacje elektryczne z osprzętem - instalacje wodno-kanalizacyjne - instalacje centralnego ogrzewania z grzejnikami - instalacje RTV/SAT - okna PCV, pakiety 3-szybowe - parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego - drzwi wejściowe antywłamaniowe kl. C

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 35, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych od 3 do 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda park, las
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu od 7 do 8 zł za m2
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Arkadia

NOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W TORUNIU
Osiedle Arkadia w Toruniu to kompleks nowych 9 budynków wielorodzinnych z halami garażowymi, a w nich ponad 250 mieszkań od dewelopera o zróżnicowanej powierzchni użytkowej od 29 do 95 m2.

Realizacja osiedla odbywać się będzie w kilku etapach. Budowę budynku nr 1 – który jest widoczny na wizualizacji obok – planujemy zakończyć w pierwszym kwartale 2018 roku. Znajdować się w nim będzie 39 mieszkań oraz 1 lokal usługowy. Inwestycję realizuje deweloper Instalbud.

Zaprojektowaliśmy nowe mieszkania deweloperskie o następujących układach:
- jednopokojowe z aneksem kuchennym,
- dwupokojowe z kuchnią lub aneksem kuchennym,
- trzypokojowe z kuchnią,
- czteropokojowe z aneksem kuchennym.

Osiedle, które tworzymy dla Ciebie posiadać będzie nowoczesne rozwiązania użytkowe, aby każdy mógł znaleźć tam swoją bezpieczną i komfortową życiową przestrzeń. Dlatego właśnie dla Twojej wygody wykonane zostaną między innymi: przestronne balkony i tarasy, windy, hale garażowe oraz miejsca postojowe na powietrzu, rowerownie, wideodomofony i wiele innych. Przestrzeń wewnątrz osiedla zostanie zagospodarowana zielenią i miejscami rekreacji zarówno dla najmłodszych pociech jak i dla osób dorosłych. Budynki będą przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Innowacyjne i praktyczne rozwiązania użytkowe to tylko część tworząca wyjątkowość naszej inwestycji. Niewątpliwie istotną rolę w życiu osiedla odgrywać będzie bliskie otoczenie lasów oraz zieleni znajdującej się na terenie całej inwestycji. Osiedle Arkadia to idealne połączenie miejskiego klimatu z naturą.

Inwestycja Osiedle Arkadia składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 35 lokali mieszkalnych o powierzchni od 77 do 87 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Arkadia są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Instalbud Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Arkadia pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni od 77 do 87 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe. W odległości 1 250 metrów od inwestycji Osiedle Arkadia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Słoneczna (564-01).

Osiedle Arkadia znajdować się będzie na osiedlu Jar w północnej części Torunia obok skrzyżowania ulic Watzenrodego i Strobanda. W otoczeniu malowniczej natury, w samym centrum zielonych płuc miasta powstanie kompleks 9 budynków wielorodzinnych, a w nich ponad 250 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni mieszkaniowej. Projekt wyróżnia się nieprzeciętną architekturą oraz wysoką jakością wykonania.

W planach osiedla przewidziane jest wybudowanie dróg dojazdowych do hal garażowych, chodniki, oświetlenie oraz system monitoringu dla jeszcze wyższego komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Władze Torunia posiadają atrakcyjną wizję rozbudowy całej okolicy tej części miasta. Według niej planowane są inwestycje takie jak utworzenie przedszkola i szkoły zaraz obok naszego osiedla czy wybudowanie linii tramwajowej i autobusowej wraz z całą infrastrukturą drogową wzdłuż ulicy Watzenrodego, Strobanda i Grasera. Dodatkowo okoliczne tereny mają przeplatać ścieżki rowerowe, parki i skwery służące codziennej rekreacji mieszkańców tej dzielnicy Torunia.

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Arkadia są dostępne 4 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
22 4 76,97 m2 2 500 305 zł
6 500 zł/m2
Zobacz
29 4 87,25 m2 1 567 125 zł
6 500 zł/m2
Zobacz
16 4 77,07 m2 Parter 500 955 zł
6 500 zł/m2
Zobacz
25 4 87,39 m2 Parter 568 035 zł
6 500 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

tradycyjna

Dach

prosty

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

aluminiowa

Drzwi zewnętrzne

aluminiowe

Balkony

Balkony, loggie i tarasy

Posadzka

szlichta betonowa zatarta na gładko

Ściany

- ściany konstrukcyjne: Silka 24cm - ściany działowe: Promont 8 lub 10 cm

Sufity

stropy monolityczno-żelbetowe

Parapety zewnętrzne

blacha ocynkowana, malowana

Parapety wewnętrzne

konglomerat marmurowy

Instalacje

wodno-kanalizacyjne, elektryczne, centralne ogrzewanie wraz z grzejnikami i głowicami termostatycznymi

Ogrzewanie

miejskie

Wentylacja

hybrydowa i grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

przyłącza pod przybory

Wyposażenie kuchni

przyłącza pod przybory

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Instalbud Sp. z o.o.

Instalbud Sp. z o.o.

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Grudziądzka 107,
  87-100 Toruń

+48 52 ...