Stoisko dewelopera AWZ Deweloper

Targi Mieszkaniowe kujawsko-pomorskie

AWZ Deweloper
Awiator

AWZ Deweloper

Posiadamy 23 oferty
w 1 inwestycji

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

AWZ Sp. z o.o. od 1999r. nieprzerwanie działa na bydgoskim rynku deweloperskim.

Sztandarową inwestycją zrealizowaną przez AWZ Sp. z o.o. jest kompleks 3 budynków przy ul. Ogrody 19 wznoszący się na skarpie nad rondem Toruńskim.

Ponadto spółka zrealizowała kameralne budynki przy ul. Potockiego 12 na Błoniu, ul. Uznamskiej 5 na Bartodziejach, ul. Chodkiewicza 11A w śródmieściu oraz kompleks trzech bloków w niskiej zabudowie przy ul. Łęczyckiej 5-7.

Aktualnie prowadzone są dwie inwestycje na Bielawkach przy ul. Chodkiewicza 71-73 oraz na Bartodziejach przy ul. Kijowskiej 8-10, w obu przypadkach powstaną po dwa nowoczesne budynki wielorodzinne.Firma od pierwszej inwestycji, chcąc znaleźć swoje miejsce na rynku, postawiła na jakość wykonywanych budynków. Przez co bardzo dużą wagę przykłada się do wyboru miejsca kolejnych inwestycji oraz wykorzystywanych materiałów.

Wszystkie budynki realizowane przez AWZ Sp. z o.o. są wykonane z Silki – jest to najzdrowszy i najbardziej naturalny materiał wykorzystywany do wznoszenia konstrukcji budynków, który ma dużo niższe naturalne promieniowane niż cegła.

Jest to spowodowane naturalnymi składnikami z których powstaje (piasek, wapno i woda) oraz procesem produkcji, do którego jest wykorzystywane bardzo wysokie ciśnienie i gorąca woda.

Silka ma doskonałe parametry paroprzepuszczalne, które sprawiają, że budynki, które powstały z tego materiału “oddychają”, ponadto ma ona dużo lepsze parametry akustyczne, przez co znacznie bardziej tłumi hałas niż cegła.Przy budowie budynków AWZ Sp. z o.o. korzysta z nowoczesnych technologii, które gwarantują trwałość i wysoką jakość budynków.

Firma cieszy się dużym zaufaniem swoich dostawców jak i wykonawców, co wynika z jej rzetelności i nie przerwanej działalności co zapewnia ciągłość współpracy.Od kilku lat AWZ sp. z o.o. współpracuje z Wydziałem Budownictwa UTP w Bydgoszczy i na naszych budowach szkoli się kolejne pokolenie bydgoskich inżynierów budownictwa.

Najlepsi z nich pozostają w spółce jako jej pracownicy wnosząc do niej dynamizm i kreatywność.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.