Nowe lokale użytkowe w powiecie inowrocławskim

Hala targowa kujawsko-pomorskie - inowrocławski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie inowrocławskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie inowrocławskim

Powiat inowrocławski leży na południu woj. kujawsko-pomorskiego i zajmuje terytorium o powierzchni 1225 km2. Składa się z 9 gmin, które łącznie zamieszkiwane są przez ok. 90 000 osób. Zabudowa regionu zależna jest od miejscowości, a architektura typowa dla małych miast miesza się z wiejską zabudową jedno- i wielorodzinną. W miastach podejmowane są starania wydzielenia obszarów pod działalność przemysłową tak, by nie była uciążliwa dla mieszkańców. Na terenie powiatu leży część popularnego Jeziora Gopło, które jest tu ważnym terenem rekreacyjnym. Infrastruktura społeczna powiatu jest dostosowana do liczby mieszkańców. O ich zdrowie dbają lekarze z ok. 10 przychodni oraz szeregu prywatnych gabinetów. Znajduje się tu ponad 60 szkół różnego szczebla. Jest tu również muzeum, działają ośrodki kultury i sportu, a zakupy można robić w popularnych marketach. Powiat cieszy się doskonałym położeniem. Biegną tędy trzy drogi krajowe oraz 7 dróg wojewódzkich, a w niedalekiej odległości znajdują się duże miasta, jak Bydgoszcz czy Toruń.

W powiecie inowrocławskim aktualnie jest na sprzedaż 23 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie inowrocławskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 99,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 5 mieszkań 2-pokojowych,
  • 9 mieszkań 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie inowrocławskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie inowrocławskim wynoszą od 5 507 zł do 5 975 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie inowrocławskim kosztuje 190 033 zł.

W powiecie inowrocławskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie inowrocławskim

Podobne lokalizacje