Nowe lokale użytkowe w powiecie bydgoskim

Hala targowa kujawsko-pomorskie - bydgoski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie bydgoskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie bydgoskim

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

W powiecie bydgoskim aktualnie jest na sprzedaż 156 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 26 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie bydgoskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 125,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 22 mieszkania 2-pokojowych,
  • 45 mieszkań 3-pokojowych,
  • 26 mieszkań 4-pokojowych,
  • 8 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie bydgoskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie bydgoskim wynoszą od 3 656 zł do 7 143 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie bydgoskim kosztuje 179 000 zł.

Ceny domów w powiecie bydgoskim

W powiecie bydgoskim mamy 48 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 68,00 do 160,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie bydgoskim wynoszą od 3 626 zł do 4 987 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie bydgoskim kosztuje 355 000 zł.

Aktualnie w w powiecie bydgoskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Lokale użytkowe w powiecie bydgoskim

Podobne lokalizacje