Nowe lokale użytkowe w Bydgoszczy

Hala targowa Kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bydgoszczy. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bydgoszczy

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

W Bydgoszczy aktualnie jest na sprzedaż 1 306 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 45 inwestycjach deweloperskich, z których 106 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

10 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bydgoszczy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 244,00 m2, w tym:

  • 84 mieszkania 1-pokojowych,
  • 401 mieszkań 2-pokojowych,
  • 472 mieszkania 3-pokojowych,
  • 247 mieszkań 4-pokojowych,
  • 70 mieszkań 5-pokojowych,
  • 8 mieszkań 6-pokojowych,
  • 5 mieszkań 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 8-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bydgoszczy

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bydgoszczy wynoszą od 3 700 zł do 12 959 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bydgoszczy kosztuje 152 300 zł.

Ceny domów w Bydgoszczy

W Bydgoszczy mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 99,00 do 147,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Bydgoszczy kosztuje 650 000 zł.

Aktualnie w w Bydgoszczy deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane lokale użytkowe w Bydgoszczy

Podobne lokalizacje