Nowe lokale użytkowe w Brodnicy

Hala targowa kujawsko-pomorskie - Brodnica

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Brodnicy. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Brodnicy

Brodnica to miasto powiatowe założone w XIIIw. Leży na Pojezierzu Brodnickim, nad rzeką Drwęcą i należy do woj. kujawsko-pomorskiego. Zajmuje obszar 23 km2 i zamieszkiwane jest przez ok. 27 700 osób. Choć pod względem wielkości Brodnica jest dopiero szóstym miastem województwa, to wyróżnia się wysokim poziomem rozwoju gospodarczego. Prężnie działa tu sektor budowlany, przemysł rolno-spożywczy i cukierniczy. Zabudowa miasta jest zwarta, z przewagą budynków mieszkalnych i przemysłowych, których większość powstała w II połowie XXw. Dzięki dwóm szpitalom i 7 zakładom opieki zdrowotnej, mieszkańcy Brodnicy mogą czuć się spokojni o swoje zdrowie. W sferze kulturalnej aktywnie działa tu miejski dom kultury, powiatowa biblioteka i muzeum. Mieści się tu 6 szkół i dwa zespoły szkół. Miasto może pochwalić się też 9 klubami sportowymi i ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym. Brodnica jest dobrze połączona z okolicznymi miejscowościami oraz z resztą kraju, ze względu na biegnącą tędy drogę krajową nr 15, a także dzięki trzem drogom wojewódzkim i dobrym połączeniom PKS oraz PKP.

W Brodnicy aktualnie jest na sprzedaż 91 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Brodnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 81,00 m2, w tym:

  • 33 mieszkania 2-pokojowych,
  • 46 mieszkań 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Brodnicy

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Brodnicy wynoszą od 3 500 zł do 5 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Brodnicy kosztuje 168 197 zł.

W Brodnicy nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje