Nowe domy w Bydgoszczy

Hala targowa kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bydgoszczy. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bydgoszczy

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

W Bydgoszczy aktualnie jest na sprzedaż 1 589 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 42 inwestycjach deweloperskich, z których 231 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bydgoszczy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 244,00 m2, w tym:

  • 101 mieszkań 1-pokojowych,
  • 543 mieszkania 2-pokojowych,
  • 618 mieszkań 3-pokojowych,
  • 239 mieszkań 4-pokojowych,
  • 63 mieszkania 5-pokojowych,
  • 8 mieszkań 6-pokojowych,
  • 6 mieszkań 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 8-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bydgoszczy

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bydgoszczy wynoszą od 4 741 zł do 12 959 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bydgoszczy kosztuje 164 800 zł.

W Bydgoszczy nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje