Nowe mieszkania w Toruniu

Hala targowa kujawsko-pomorskie - Toruń

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Toruniu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Toruniu

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

W Toruniu aktualnie jest na sprzedaż 483 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 21 inwestycjach deweloperskich, z których 160 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Toruniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 213,00 m2, w tym:

  • 12 mieszkań 1-pokojowych,
  • 116 mieszkań 2-pokojowych,
  • 253 mieszkania 3-pokojowych,
  • 81 mieszkań 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Toruniu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Toruniu wynoszą od 5 000 zł do 8 990 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Toruniu kosztuje 221 430 zł.

Ceny domów w Toruniu

W Toruniu mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 88,00 do 166,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Toruniu wynoszą 4 260 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Toruniu kosztuje 449 000 zł.

Aktualnie w w Toruniu deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne. W Toruniu mamy także 2 oferty last minute.

Polecane mieszkania w Toruniu

Wybrane promocje w Toruniu

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje