Nowe mieszkania w Grudziądzu

Hala targowa kujawsko-pomorskie - Grudziądz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Grudziądzu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Grudziądzu

Grudziądz to historyczne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim przy prawym brzegu Wisły. Na powierzchni wynoszącej 57,8 km2 mieszka prawie 100 tys. osób. Niewielki teren posiada bardzo rozwinięty system komunikacji miejskiej. Autobusy i tramwaje obsługiwane przez MZK Grudziądz umożliwiają podróże na obszarze całego miasta. Grudziądz to także rozwijający się przemysł zdominowany przez branże: elektromaszynową, lekką, budowlaną i spożywczą. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja u zbiegu ważnych polskich szlaków komunikacyjnych przyczynia się do ciągłego wzrostu potencjału gospodarczego tej okolicy. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna umożliwia przedsiębiorcom zwolnienie z podatku dochodowego, co przyczynia się do mniejszych kosztów związanych z prowadzeniem działalności.

Architektura Grudziądza to charakterystyczne spichlerze z przełomu XVI-XVIII w. Budynki dumnie zdobią panoramę zachodnich granic, stanowiąc tym samym wizytówkę miasta. Doskonale zachowane fragmenty murów, gotyckie i barokowe kościoły, militarna cytadela urozmaicają piesze spacery i przyciągają do miasta turystów z różnych stron Polski. Dla miłośników rowerowych lub pieszych wędrówek w Grudziądzu przygotowano liczne trasy i szlaki. Tężnia solankowa w kształcie piramidy to alternatywa dla osób, które potrzebują odzyskać równowagę i spokój ducha. W bliskim otoczeniu miasta znajduje się jezioro Rudnickie, które w upalne dni jest idealnym miejscem wypoczynku.

W Grudziądzu aktualnie jest na sprzedaż 11 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Grudziądzu nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Grudziądzu

W Grudziądzu mamy 11 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 102,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Grudziądzu wynoszą od 3 429 zł do 4 164 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Grudziądzu kosztuje 350 000 zł.

Podobne lokalizacje