Nowe mieszkania i domy w powiecie Brodnickim

Hala targowa Kujawsko-pomorskie - Brodnicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Brodnickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Brodnickim

Powiat brodnicki znajduje się na północnym wschodzie woj. kujawsko-pomorskiego, w dorzeczu Wisły i składa się z 10 gmin. Jego powierzchnia wynosi 1039 km2, a mieszka tu ponad 75 000 osób. Część powiatu zajmuje Brodnicki Park Narodowy, który jest jednym z ważniejszych obszarów rekreacyjnych. Przeważa tu zabudowa typowa dla małych miast oraz wsi, a w stolicy powiatu Brodnicy wznosi się szereg zabytków. Powiat ma rozwiniętą oświatę na poziomie podstawowym i gimnazjalnym, a szkół tego szczebla jest tu ok. 30. Dostęp do opieki medycznej zapewnia 15 przychodni lekarskich, a dostęp do leków daje 11 aptek. Za życie kulturalne mieszkańców odpowiadają gminne ośrodki kultury i biblioteki publiczne. W powiecie znajduje się sporo terenów rekreacyjnych, a o dobrą kondycję pozwalają dbać boiska i kompleksy boisk. Jest tu też hala sportowa, sauna i siłownia. Powiat ma dobre połączenie z większymi miastami, głównie z Toruniem, z którym jest bezpośrednio połączony drogą krajową nr 15. Biegną tedy także cztery drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu także kolej.

W powiecie Brodnickim aktualnie jest na sprzedaż 48 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Brodnickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 35,00 do 85,00 m2, w tym:

  • 18 mieszkań 2-pokojowych,
  • 24 mieszkania 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Brodnickim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Brodnickim wynoszą od 3 300 zł do 4 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Brodnickim kosztuje 178 929 zł.

W powiecie Brodnickim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania i domy w powiecie Brodnickim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Brodnickim

Domy na sprzedaż w powiecie Brodnickim

Lokale użytkowe w powiecie Brodnickim

Podobne lokalizacje