Nowe mieszkania i domy w woj. kujawsko-pomorskim

Hala targowa Kujawsko-pomorskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. kujawsko-pomorskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. kujawsko-pomorskim

Województwo Kujawsko-Pomorskie znajduje się w północno - centralnej części kraju. Powstało na mocy ustawy z 24 lipca 1998 roku, w przybliżeniu z dawnych województw: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego.

Urzędy i jednostki szczebla wojewódzkiego zostały rozdzielone pomiędzy dwa główne miasta regionu. W Bydgoszczy znajduje się siedziba wojewody oraz większości urzędów administracji państwowej, zaś w Toruni znajduje się siedziba sejmiku wojewódzkiego oraz organów administracji samorządowej.

W woj. kujawsko-pomorskim aktualnie jest na sprzedaż 1 965 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 70 inwestycjach deweloperskich, z których 187 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

17 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. kujawsko-pomorskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 244,00 m2, w tym:

  • 112 mieszkań 1-pokojowych,
  • 540 mieszkań 2-pokojowych,
  • 847 mieszkań 3-pokojowych,
  • 325 mieszkań 4-pokojowych,
  • 61 mieszkań 5-pokojowych,
  • 11 mieszkań 6-pokojowych,
  • 5 mieszkań 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 8-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. kujawsko-pomorskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. kujawsko-pomorskim wynoszą od 3 200 zł do 12 959 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. kujawsko-pomorskim kosztuje 150 100 zł.

Ceny domów w woj. kujawsko-pomorskim

W woj. kujawsko-pomorskim mamy 50 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 86,00 do 150,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. kujawsko-pomorskim wynoszą od 3 155 zł do 5 122 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. kujawsko-pomorskim kosztuje 325 000 zł.

Aktualnie w w woj. kujawsko-pomorskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania i domy w woj. kujawsko-pomorskim

Wybrane promocje w woj. kujawsko-pomorskim

Mieszkania na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskim

Domy na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskim

Lokale użytkowe w woj. kujawsko-pomorskim