Nowe mieszkania i domy w woj. kujawsko-pomorskim

Hala targowa kujawsko-pomorskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. kujawsko-pomorskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. kujawsko-pomorskim

Województwo Kujawsko-Pomorskie znajduje się w północno - centralnej części kraju. Powstało na mocy ustawy z 24 lipca 1998 roku, w przybliżeniu z dawnych województw: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego.

Urzędy i jednostki szczebla wojewódzkiego zostały rozdzielone pomiędzy dwa główne miasta regionu. W Bydgoszczy znajduje się siedziba wojewody oraz większości urzędów administracji państwowej, zaś w Toruni znajduje się siedziba sejmiku wojewódzkiego oraz organów administracji samorządowej.

W woj. kujawsko-pomorskim aktualnie jest na sprzedaż 1 982 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 70 inwestycjach deweloperskich, z których 333 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. kujawsko-pomorskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 244,00 m2, w tym:

  • 91 mieszkań 1-pokojowych,
  • 546 mieszkań 2-pokojowych,
  • 806 mieszkań 3-pokojowych,
  • 304 mieszkania 4-pokojowych,
  • 70 mieszkań 5-pokojowych,
  • 8 mieszkań 6-pokojowych,
  • 6 mieszkań 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 8-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. kujawsko-pomorskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. kujawsko-pomorskim wynoszą od 3 300 zł do 12 959 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. kujawsko-pomorskim kosztuje 164 800 zł.

Ceny domów w woj. kujawsko-pomorskim

W woj. kujawsko-pomorskim mamy 138 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 68,00 do 183,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. kujawsko-pomorskim wynoszą od 3 429 zł do 6 919 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. kujawsko-pomorskim kosztuje 349 000 zł.

Aktualnie w w woj. kujawsko-pomorskim deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 4 nieruchomościach.

Polecane mieszkania i domy w woj. kujawsko-pomorskim

Wybrane promocje w woj. kujawsko-pomorskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskim

Domy na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskim

Lokale użytkowe w woj. kujawsko-pomorskim