Nowe mieszkania i domy w woj. kujawsko-pomorskim

Hala targowa Kujawsko-pomorskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. kujawsko-pomorskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. kujawsko-pomorskim

Województwo Kujawsko-Pomorskie znajduje się w północno - centralnej części kraju. Powstało na mocy ustawy z 24 lipca 1998 roku, w przybliżeniu z dawnych województw: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego.

Urzędy i jednostki szczebla wojewódzkiego zostały rozdzielone pomiędzy dwa główne miasta regionu. W Bydgoszczy znajduje się siedziba wojewody oraz większości urzędów administracji państwowej, zaś w Toruni znajduje się siedziba sejmiku wojewódzkiego oraz organów administracji samorządowej.

W woj. kujawsko-pomorskim aktualnie jest na sprzedaż 1 385 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 73 inwestycjach deweloperskich, z których 198 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

41 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. kujawsko-pomorskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 196,00 m2, w tym:

  • 82 mieszkania 1-pokojowych,
  • 354 mieszkania 2-pokojowych,
  • 587 mieszkań 3-pokojowych,
  • 222 mieszkania 4-pokojowych,
  • 32 mieszkania 5-pokojowych,
  • 12 mieszkań 6-pokojowych,
  • 2 mieszkania 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 8-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. kujawsko-pomorskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. kujawsko-pomorskim wynoszą od 3 000 zł do 8 999 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. kujawsko-pomorskim kosztuje 144 200 zł.

Ceny domów w woj. kujawsko-pomorskim

W woj. kujawsko-pomorskim mamy 75 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 86,00 do 147,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. kujawsko-pomorskim wynoszą od 1 910 zł do 5 122 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. kujawsko-pomorskim kosztuje 265 000 zł.

Aktualnie w w woj. kujawsko-pomorskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. W woj. kujawsko-pomorskim mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania i domy w woj. kujawsko-pomorskim

Wybrane promocje w woj. kujawsko-pomorskim

Mieszkania na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskim

Domy na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskim

Lokale użytkowe w woj. kujawsko-pomorskim