Stoisko dewelopera Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Kowarzyka etap II - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Poświętne, ul. Hugona Kowarzyka

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.
 • liczba ofert 5

 • ceny za m2 5 514  - 6 400 

 • powierzchnie 47 m2 - 66 m2

 • liczba pokoi 2 - 4

 • termin oddania 3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 379 410 zł
Ceny za m2 5 514 - 6 400 zł
Powierzchnie mieszkań 47 - 66 m2
Liczba pokoi 2 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 72, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe taras, balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada - 13
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2017 roku
Termin oddania 3 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Kowarzyka etap II

Drugi etap inwestycji przy ul. Hugona Kowarzyka to kontynuacja zabudowy wielorodzinnej, której dwa, wybudowane w pierwszym etapie budynki, zostały już oddane do użytku. Adres ten idealny jest dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój, a jednocześnie sprawne przemieszczanie się w różne części Wrocławia.

Budowane są dwa budynki czterokondygnacyjne, w których powstaną łącznie 72 mieszkania w deweloperskim standardzie wykończenia. Metraże mieszkań rozpoczynają się od 28 mkw, a kończą na 65 mkw. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprosta oczekiwaniom zwolenników małej przestrzeni, jak i rodzinom z dziećmi. W jednym z budynków przewidziano mieszkania z antresolami, usytuowane na ostatnim piętrze.

W każdym budynku przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz podziemny garaż wielostanowiskowy dla osób zmotoryzowanych. Mieszkania na parterze posiadają przestronne tarasy, a na pozostałych piętrach balkony. Wszystkie budynki wyposażone są w windy. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw.

Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale zharmonizuje się z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz wieloletnie doświadczenie Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego gwarantują, że mieszkania przy ul. Kowarzyka zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Poza pomocą w wyborze odpowiedniego mieszkania, w naszym Biurze klienci mają możliwość skorzystania ze wsparcia podczas dopasowania kredytu do swoich możliwości finansowych.

Inwestycja Kowarzyka etap II składa się z 2 budynków w których łącznie znajdują się 72 lokale mieszkalne o powierzchni od 47 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Kowarzyka etap II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Kowarzyka etap II pozostało w sprzedaży 5 mieszkań o powierzchni od 47 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 5 514 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy. W odległości 700 metrów od inwestycji Kowarzyka etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: POŚWIĘCKA (Ośrodek zdrowia) (23541). W najbliższej okolicy inwestycji Kowarzyka etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek WYSPA SKARBÓW 2 w odległości 250 m, Prywatna Opieka nad Dziećmi Cherubiny w odległości 450 m, Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 1 150 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 150 m Lobelia sp.j. Apteka, w odległości 1 850 m Pod Zegarem s.c. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Bonita w odległości 250 m, Smakoteria w odległości 1 300 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 49 w odległości 1 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Wrocławski Klub Kolarski w odległości 950 m, Smecz. Szkoła tenisa ziemnego w odległości 1 700 m, MKS Bumerang w odległości 1 800 m.

W niedalekiej odległości znajduje się szpital, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, żłobek, kościół. Doskonały dojazd do centrum miasta zapewni m.in. północny odcinek obwodnicy śródmiejskiej Wrocławia.

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Kowarzyka etap II jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A.9 4 65,35 m2 Parter 418 240 zł
6 400 zł/m2
Zobacz
H.3 4 65,66 m2 Parter 400 526 zł
6 100 zł/m2
Zobacz
A.37 2 47,35 m2 3 379 410 zł
5 514 zł/m2
Zobacz
A.20 4 64,78 m2 1 401 636 zł
6 200 zł/m2
Zobacz
H.7 4 65,15 m2 1 403 930 zł
6 200 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Strona internetowa inwestycji
 • WPB Sp. z o.o.
 • ul. Strzegomska 42F
  53-611 Wrocław

+48 71 ...