Stoisko dewelopera WPBM Mój Dom S.A.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

WPBM Mój Dom S.A.
Nad Odrą

WPBM Mój Dom S.A.

Posiadamy 107 ofert
w 3 inwestycjach

Ceny od 7 579 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego “MÓJ DOM” S.A. rozpoczęło działalność w połowie 1996 roku i do czerwca 2011r. zakończyło realizację osiemnastu inwestycji, w których oddano do użytku ponad 2500 lokali mieszkalnych, apartamentowych i usługowo-handlowych, zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych dzielnicach Wrocławia. Filozofię działalności Firmy wyznaczają trzy elementy, które jak do tej pory są dla WPBM “MÓJ DOM” S.A. podstawą do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Są to: Po pierwsze: realizowanie zobowiązań wynikających z umów dotyczących przekazywania nowych lokali o wysokiej jakości oraz zagwarantowaniu stałej ceny, dając jednocześnie możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu płatności dostosowanego do bieżących potrzeb finansowych Klientów.

Po drugie: oferowanie najlepszych lokalizacji budynków w bliskim sąsiedztwie parków i terenów rekreacyjnych, z dużą ilością zieleni a zarazem położonych blisko centrum Wrocławia.

Po trzecie: rzetelna i profesjonalna obsługa Klientów.

WPBM “MÓJ DOM” S.A. służy doświadczeniem przy opisywaniu atrakcyjności inwestycji, przekazując dodatkowo wyczerpujące informacje na temat oferty kredytowej banków oraz zapewniając przyjemną atmosferę w trakcie prezentowania informacji niezbędnych do podjęcia decyzji.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.