Stoisko dewelopera Vienna Development

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Rakowiecka 47 - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Rakowiec, ul. Rakowiecka 47

Vienna Development
  • liczba ofert 3

  • powierzchnie 53 m2 - 60 m2

  • liczba pokoi 2 - 3

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 53 - 60 m2
Liczba pokoi 2 - 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 10, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, tv kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon
Przyroda park, las, rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Rakowiecka 47

Nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu to historyzująca willa miejska, składająca się z 11 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 107 metrów kwadratowych. Jej wnętrze stworzą funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o podwyższonym standardzie, klimatyzowane, idealnie nasłonecznione, z przestronnymi tarasami lub ogrodami o zróżnicowanym metrażu. Willa powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych takich jak Ogród Zoologiczny, słynna Pergola, ośrodek jeździecki „Na Grobli” i stadion „Oławka” z boiskiem do gry w hokeja na trawie. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, Las Rakowiecki, niedalekie sąsiedztwo rzeki Odry i jej dopływu – Oławy, a także malowniczy Park Wschodni zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu Willa usytuowana będzie na ogrodzonym terenie, z bramą wjazdową otwieraną automatycznie, videodomofonem oraz podziemnym parkingiem.

Inwestycja Rakowiecka 47 składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 10 lokali mieszkalnych o powierzchni od 53 do 60 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Rakowiecka 47 są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vienna Development przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Rakowiecka 47 pozostały w sprzedaży 3 mieszkania o powierzchni od 53 do 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 700 metrów od inwestycji Rakowiecka 47 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krakowska (Centrum handlowe). W najbliższej okolicy inwestycji Rakowiecka 47 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 800 m, Przedszkole nr 12 w odległości 1 100 m, Przedszkole nr 12 Integracyjne w odległości 1 100 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m Complex-Med. Podskarbi M., w odległości 1 050 m Apteka Pod Słońcem s.c., w odległości 1 100 m Libra. Apteka. Konopacka D., mgr farm.. W okolicy znajdują się sklepy: Centrum Handlowe FAMILY POINT w odległości 800 m, Hotel & Restauracja Wodnik w odległości 800 m, McDonald's w odległości 800 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Polonia. Kolejowy klub sportowy w odległości 250 m, Fenix. Gołębiowski M. w odległości 1 050 m, Inspiracja. Centrum holistyczne. Terapie naturalne w odległości 1 200 m.

Rakowiecka 47 jest inwestycją, którą zaledwie 2,5 km dzieli od ścisłego centrum (Placu Dominikańskiego), a 250 m od Lasu Rakowieckiego. Ulica Traugutta położona jest w odległości ok. 1 km.
Do aktywnego wypoczynku zachęcają tereny spacerowe i ścieżki rowerowe wzdłuż Odry, ośrodek jeździecki „Na Grobli” oraz stadion „Oławka” z boiskiem do gry w hokeja na trawie.
Korzystając z Kładki Zwierzynieckiej z której rozpościerają się piękne widoki, w 12 minut dojdziemy do Ogrodu Zoologicznego. Jedynie 20 minut spacerem oddalona jest Hala Stulecia ze słynną Pergolą oraz pobliskim Parkiem Szczytnickim będącym jednym z największych parków miejskich w Europie.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Rakowiecka 47 są dostępne 3 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
7 2 53,00 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
1 3 60,00 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2 2 54,00 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Ściany nośne murowane z bloczków silikatowych ocieplonych wełną mineralną Ścianki działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych Ławy, stropy i ściany nośne kondygnacji podziemnej - żelbetowe

Dach

Dach o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachu - dachówka ceramiczna

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

Stolarka okienna drewniana z potrójną szybą - 0,7W/(m2xK) Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie (za wyjątkiem okien dachowych w mieszkaniu na II piętrze)

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe klasy 3

Balkony

Okładziny tarasów: na parterze kostka lub płyty granitowe, na I i II piętrze gres Balustrady stalowe malowane proszkowo

Posadzka

Posadzki (jastrych i ocieplenie styropianem)

Ściany

Tynki wewnętrzne gipsowe, częściowo cementowo-wapienne

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Instalacje zewnętrzne Uzbrojenie działki i przyłącza: woda, gaz, prąd, kanalizacja sanitarna miejska, Internet z szybkiego przyłącza światłowodowego Układ odprowadzenia wody deszczowej: rynny i rury spustowe z tytan-cynku, z odprowadzeniem częściowo do zbiornika deszczowego (z możliwością podlewania ogrodu), częściowo do miejskiej kanalizacji deszczowej Wyprowadzenie wody i energii elektrycznej na elewacji od strony ogrodu w mieszkaniach na parterze Instalacje wewnętrzne Wodna, kanalizacyjna, gazowa, elektryczna, centralnego ogrzewania (w tym kocioł gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania i grzejniki, w łazience ogrzewanie podłogowe) Klimatyzacja - w salonie każdego mieszkania i każdym pokoju po stronie południowej Instalacja telewizyjna: podwójne gniazdo anteny TV w salonie (możliwość nagrywania i oglądania jednocześnie) oraz pojedyncze gniazdo TV w pozostałych pokojach Videodomofon Alarmowa (bez elementów aktywnych) Internetowa - światłowód w każdym mieszkaniu; kabel LAN w każdym pokoju, w tym w salonie podwójny system inteligentnego mieszkania umożliwiający zdalne sterowanie (również przez Internet) roletami, oświetleniem, temperaturą itp.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Vienna Development

Vienna Development

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Rynek 60
    Wrocław

+48 71 ...