Stoisko dewelopera Triada Dom Sp.j.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Triada Dom Sp.j.
Nowe Jagodno

Triada Dom Sp.j.

Posiadamy 195 ofert
w 3 inwestycjach

Ceny od 6 700 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

Triada Dom Sp.j. to firma deweloperska działająca na rynku polskim od 1999 roku. Aktualnie, dzięki ciężkiej pracy, jest wiodącym deweloperem na wrocławskim rynku. Z powodzeniem buduje także w innych miastach województwa Dolnośląskiego.

Triada Dom Sp.j. posiada bogate doświadczenie oraz stabilność finansową. Pozwala to na prawidłowe ocenienie sytuacji rynkowej, co gwarantuje Klientom zabezpieczenie finansowe oraz konkurencyjne ceny.

Główne dewizy spółki to terminowość oraz solidność.

Triada Dom Sp.j. posiada w swojej ofercie zróżnicowane mieszkania w różnych lokalizacjach. Umożliwia to klientom znalezienie lokum, które odpowiadać będzie ich gustom i potrzebom. Dodatkowym atutem firmy jest indywidualne podejście do każdego z Klientów, polegające na profesjonalnej pomocy, przez zaufanych partnerów, w wyborze najkrótszego i najkorzystniejszego kredytu.

Każdą nieruchomość Triada Dom projektują cenione pracownie architektoniczne. W trakcie realizacji inwestycji spółka korzysta z wiedzy doświadczonych specjalistów oraz używa wysokiej jakości materiałów budowlanych, pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Dewizą spółki jest pełne zadowolenie klientów - począwszy od pierwszych kontaktów, stąd indywidualna obsługa każdego z nich.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.