Stoisko dewelopera TEMAR Deweloper

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

TEMAR Deweloper
Focus House

TEMAR Deweloper

Posiadamy 20 ofert
w 2 inwestycjach

Ceny od 6 900 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

Temar Deweloper Sp. k. to firma, która rozpoczęła działalność gospodarczą w 1991 roku. Od wielu lat zajmuje się działalnością deweloperską. Na własnych gruntach realizuje budynki wielorodzinne z lokalami mieszkalnymi i usługowymi oraz domy jednorodzinne.

Spółka do 2012 roku zrealizowała na terenie Wrocławia ciekawe architektonicznie inwestycje: dziesięć inwestycji wielorodzinnych oraz cztery zespoły domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Głównym celem Firmy jest spełnianie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych Klientów. W tym celu Spółka stara się wyprzedzać potrzeby swoich Klientów oraz urzeczywistniać ich marzenia o bezpiecznym i komfortowym życiu, a także dbać o kreowanie wartości architektonicznych.

Temar we własnych projektach kładzie duży nacisk na stosowanie sprawdzonych, nowoczesnych technologii oraz wykorzystywanie tradycyjnych materiałów budowlanych w celu zapewnienia najwyższego standardu budowanych mieszkań. Firma dba również o interesującą architekturę obiektów oraz ciekawą lokalizacją, w pobliżu terenów rekreacyjnych, zielonych i pośród dobrze rozwiniętej infrastruktury publicznej.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.