Stoisko dewelopera SDG Invest Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Złotniki Plus - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Złotniki, ul. Opoczyńska

SDG Invest Sp. z o.o.
  • liczba ofert 3

  • powierzchnie 37 m2 - 69 m2

  • liczba pokoi 1 - 3

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 37 - 69 m2
Liczba pokoi 1 - 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba mieszkań wszystkich 60, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych od 1 do 5
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe taras, ogródek
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda park, las, rzeka, staw
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Złotniki Plus

Złotniki Plus

Złotniki Plus to wyjątkowa inwestycja realizowana na wrocławskich Złotnikach. Złotniki Plus to więcej niż wygodne mieszkania, to prawdziwe tarasowe szaleństwo! Trzy budynki, kaskadowa architektura i 60 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach - kawalerki, dla singli, 2-pokojowe mieszkania dla par oraz 3 i 4 - pokojowe mieszkania dla rodzin.

Mieszkania wyróżnia funkcjonalny układ z przynależną przestrzenią do wypoczynku w postaci ogrodu lub tarasu.

Inwestycja Złotniki Plus składa się z 3 budynków w których łącznie znajduje się 60 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Złotniki Plus są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper SDG Invest Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Złotniki Plus pozostały w sprzedaży 3 mieszkania o powierzchni od 37 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W najbliższej okolicy inwestycji Złotniki Plus znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek nr 15 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Nr 24 w odległości 950 m, Przedszkole nr 10 w odległości 1 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m Złotnicka. Apteka. Korzeniewska R., w odległości 700 m Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr, w odległości 1 250 m Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D.. W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Palermo w odległości 350 m, Rubi Pizza & Grill w odległości 550 m, Restauracja w Hotelu Bugatti w odległości 1 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:City Bike. Michalak S. w odległości 450 m, 95. Uczniowski klub sportowy w odległości 950 m, First Wrocław Golf Club w odległości 1 050 m.

Atutem inwestycji Złotniki Plus jest jej lokalizacja. W pobliżu znajdują się trzy linie tramwajowe - nr 3, 10, 20.

Największa pod względem powierzchni dzielnica Wrocławia, zajmująca teren prawie 120 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez około 200 tysięcy osób. Od południowego zachodu do północnego zachodu granica Fabrycznej wyznacza granice miasta. Od północnego wschodu, do wschodu granice dzielnicy wyznacza Odra, zaś od strony południowo-wschodniej i południowej graniczy z Krzykami i Starym Miastem. Nazwa dzielnicy pochodzi od znajdujących się w jej obrębie licznych terenów przemysłowych. W Fabrycznej występuje spora ilość terenów zielonych np. Las Mokrzański, Las Pilczycki, Las Kuźnicki czy Park Złotnicki. Aktualnie dzielnica jest prężnie rozwijającą się częścią miasta. Powstają tam liczne, nowe mieszkania i domy, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki oświatowe różnego szczebla. W Fabrycznej znajduje się Port Lotniczy Wrocław-Starachowice, Centrum Handlowe Magnolia, Factory Outlet i Centrum Handlowe Futura Park. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tj. Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Kosmonautów, Lotnicza, Klecińska, Milenijna, Strzegomska czy Graniczna.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Złotniki Plus są dostępne 3 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
C10 3 68,68 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
C3 1 37,20 m2 Parter 239 000 zł
6 425 zł/m2
Zobacz
C1 2 40,47 m2 Parter 255 000 zł
6 300 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Tradycyjna, mieszana, stropy z płyt prefabrykowanych lub typu Filigran lub gęstożebrowych

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy, elementy dekoracyjne

Stolarka okienna

PCV, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne; nawiewniki

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe z okładziną laminowaną drewnopodobną

Balkony

Posadzka: - balkony - powierzchnia betonowa licowa lub płytki betonowe lub płytki gresowe - tarasy - deska kompozytowa lub płytki betonowe lub gresowe - ogród - ogrodzenie zgodnie z projektem Balustrada lub ogrodzenie: - balkony i tarasy - szkło hartowane lub siatka w okuciu ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej malowanej proszkowo, zgodnie z projektem - ogrody - ogrodzenie zgodnie z projektem

Posadzka

Podłoże cementowe przygotowane pod warstwę wykończeniową o grubości 1,5 cm

Ściany

- ściany zewnętrzne - bloczki silikatowe lub z pustaka typu Porotem lub ściany żelbetowe gr. 24 cm, ocieplenie styropianem gr. 15 cm - ściany wewnętrzne nośne i wydzielające mieszkania - bloczki silikatowe lub z pustaka typu Porotem lub ściany żelbetowe gr. 24 cm - ściany działowe - bloczki silikatowe lub bloczki z gazobetonu, grubości 8 cm - wykończenie ścian wewnętrznych - tynk gipsowy białkowany farbą akrylową

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

PCV

Instalacje

- Liczniki wody oraz energii cieplnej - oddzielne dla każdego mieszkania liczniki zużycia energii cieplnej oraz CO, ciepłej wody i wody zimnej; - Instalacja wodno-kanalizacyjna - lokalizacja "podejść" do przyborów zgodnie z projektem. Przyłącza wody zimnej i odpływ do kanalizacji dla pralki w łazience. Instalacje prowadzone natynkowo, z możliwością indywidualnej zabudowy dla klienta; - instalacja CO - kompletna, grzejniki panelowe stalowe (w łazienkach drabinkowe) lakierowane, niskopojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi; - Instalacja elektryczna - kompletna z osprzętem elektrycznym, trójfazowe zasilenie kuchenki elektrycznej, instalacja dzwonkowa. Bez opraw oświetleniowych. - Instalacja telewizyjna - sygnał TV satelitarnej we wszystkich mieszkaniach, sygnał TV naziemnej cyfrowej i sygnał radiowy we wszystkich mieszkaniach, sygnał TV kablowej w przypadku podłączenia budynku do sieci operatora TV kablowej - sygnał TV kablowej może być podłączony do istniejących gniazd telewizyjnych - Instalacja teleinformatyczna - w każdym mieszkaniu możliwość korzystania z internetu, telefonu po podpisaniu stosownej umowy przez właściciela, z zewnętrznym operatorem telekomunikacyjnym lub internetowym, którego łącze będzie doprowadzone do budynku. - Domofon - w każdym mieszkaniu domofon zlokalizowany w przedpokoju. Panel przywoławczy przy wejściu do każdego budynku.

Ogrzewanie

Źródłem ciepła jest lokalna kotłownia gazowa zlokalizowana w budynku przy ul. Opoczyńskiej 20 (klatka A)

Wentylacja

W kuchniach, łazienkach i WC - wentylacja grawitacyjna lub grawitacyjna ze wspomaganiem wentylatorami. W kuchni dodatkowy kanał wentylacyjny do podłączenia okapu kuchennego. Nawiew powietrza do pomieszczeń za pomocą nawiewników

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
SDG Invest Sp. z o.o.

SDG Invest Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży - Iglica Nieruchomości
  • ul. Kiełbaśnicza 24
    50-110 Wrocław

+48 71 ...

+48 533...