Stoisko dewelopera Scandi Home

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Ville Scandi - domy na sprzedaż

Wrocław, Kowale, ul. Czajcza

Scandi Home

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Ville Scandi zostały już sprzedane Zobacz inne oferty na Kowalach lub pozostałe inwestycje dewelopera Scandi Home

Opis inwestycji Ville Scandi

Ville Scandi zlokalizowane są przy ulicy Czajczej, jedynie 9 minut drogi od ścisłego centrum Wrocławia. 16 miejskich willi położonych na granicy Kowal, Zacisza i Zalesia tworzyć będzie spójną architektonicznie i nowoczesną całość, gwarantującą komfort i tak bardzo pożądany dziś spokój.

Bezpośrednie otoczenie Villi Scandi to nie tylko malownicze nadbrzeże Kanału Żeglugowego Odry. To także Park Szczytnicki, Stadion Olimpijski, kąpielisko Morskie Oko czy Pola Marsowe położone w odległości, którą spokojnie pokonać można w czasie popołudniowego spaceru.

Każda willa posiada 145 m2 powierzchni użytkowej, rozłożonej na trzy kondygnacje, dwustanowiskowy garaż oraz ogród i zielony taras. Wszystko to tworzy możliwą do dowolnego zagospodarowania przestrzeń, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Ville Scandi składa się z 16 domów o powierzchni 145 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Ville Scandi są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Scandi Home przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Ville Scandi pozostało w sprzedaży 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 145 metrów kwadratowych w cenie od 4 543 zł za metr kwadratowy.

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy. W odległości 500 metrów od inwestycji Ville Scandi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KOWALSKA (Urząd Pocztowy) (24130). W najbliższej okolicy inwestycji Ville Scandi znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Żłobkowo Przedszkolny nr 2 w odległości 500 m, Szkoła Podstawowa Nr 8 w odległości 550 m, Gimnazjum Nr 39 we Wrocławiu w odległości 1 150 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Viscoplast S.A. Przychodnia przyzakładowa, w odległości 1 600 m Olimpijska. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Hotelu Jester w odległości 400 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 30 w odległości 450 m, Galeria Giant Meble w odległości 1 200 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Toya Golf & Country Club Wrocław w odległości 850 m, Robson. Kościuk R. w odległości 1 000 m, Klub Biegacza w odległości 1 100 m.

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Scandi Home

Scandi Home

Strona internetowa inwestycji
  • Salon Sprzedaży
  • Budynek OVO
    ul. Podwale 83 lok. 21 (III p.)
    50-414 Wrocław

+48 71 ...