Stoisko dewelopera Popowice Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie - Fabryczna

Legnicka Street Etap I - lokale użytkowe na sprzedaż

Wrocław, Popowice, ul. Legnicka

Popowice Development Sp. z o.o.
 • liczba ofert 4

 • powierzchnie 22 m2 - 302 m2

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 22 - 302 m2
Wysokość pomieszczeń 250 - 320 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych od 7 do 8
Liczba kondygnacji podziemnych 3
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2012 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Legnicka Street Etap I

Legnicka Street to inwestycja powstająca we Wrocławskiej dzielnicy Fabryczna, realizowana przez dewelopera Popowice Development. Tworzyć ją będą dwa segmenty - mieszkaniowy i biznesowy. Całość łączy ze sobą najwyższe standardy, które zadowolą wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Projekt inwestycji łączy w sobie awangardową architekturę z klasyczną estetyką. Elementem wyróżniającym Legnicka Street będzie podwójna, i w całości oszklona fasada budynku od strony ulicy Legnickiej. Oprócz walorów estetycznych posiadać będzie także funkcjonalną rolę - utworzy barierę akustyczną. Dodatkowo, powstanie system dający możliwość wietrzenia pomieszczeń za pomocą świeżego powietrza. Parter budynku zajmą lokale usługowe, pierwsze piętro przestrzenie biurowe, zaś resztę, od drugiego do ostatniego piętra komfortowe mieszkania i ekskluzywne apartamenty. W podziemnej części obiektu znajdą powstanie trzy-poziomowa hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz pomieszczeniami technicznymi. Teren zewnętrzny inwestycji Legnicka Street zostanie zagospodarowany poprzez świetnie dobraną zieleń – piękne krzewy, dorodne drzewa i szerokie trawniki, które znajdą się w tylnej części obiektu. Całość zostanie w całości dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Legnicka Street Etap I składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 22 m2 do 302 m2. Budynek posiada do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 3 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Legnicka Street Etap I są już oddane do użytku. Deweloper Popowice Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Legnicka Street Etap I pozostały w sprzedaży 4 lokale o powierzchni od 22 m2 do 302 m2.

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W odległości 1 000 metrów od inwestycji Legnicka Street Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Popowice. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap I znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej w odległości 200 m, Żłobek nr 3 w odległości 300 m, Przedszkole Niepubliczne "Bajka" w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Lamba Sp. z o.o., w odległości 600 m Grosik. Apteka. Domagała B., w odległości 850 m Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Sushi For Shop w odległości 50 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 61 w odległości 300 m, Kozacka Chatka w odległości 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Spartan Sp. z o.o. Wrocławskie Centrum Treningowe w odległości 150 m, Finezja. Fitness w odległości 300 m, Skatepark w odległości 400 m.

Inwestycja Legnicka Street znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna, przy ulicy Legnickiej. W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szkoły, przedszkole, żłobek, placówki medyczne, sklepy i punkty usługowe zapewnią komfort życia codziennego.

Legnicka Street to inwestycja zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum Wrocławia. Przemieszczający się za pośrednictwem samochodu przemierzą ten odcinek w zaledwie kilka minut. Niezmotoryzowanym sprawne połączenie z centrum, w blisko 10 minut, zapewnia pobliski przystanek tramwajowy Zachodnia.

Największa pod względem powierzchni dzielnica Wrocławia, zajmująca teren prawie 120 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez około 200 tysięcy osób. Od południowego zachodu do północnego zachodu granica Fabrycznej wyznacza granice miasta. Od północnego wschodu, do wschodu granice dzielnicy wyznacza Odra, zaś od strony południowo-wschodniej i południowej graniczy z Krzykami i Starym Miastem. Nazwa dzielnicy pochodzi od znajdujących się w jej obrębie licznych terenów przemysłowych. W Fabrycznej występuje spora ilość terenów zielonych np. Las Mokrzański, Las Pilczycki, Las Kuźnicki czy Park Złotnicki. Aktualnie dzielnica jest prężnie rozwijającą się częścią miasta. Powstają tam liczne, nowe mieszkania i domy, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki oświatowe różnego szczebla. W Fabrycznej znajduje się Port Lotniczy Wrocław-Starachowice, Centrum Handlowe Magnolia, Factory Outlet i Centrum Handlowe Futura Park. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tj. Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Kosmonautów, Lotnicza, Klecińska, Milenijna, Strzegomska czy Graniczna.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Legnicka Street Etap I są dostępne 4 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
B13 1 301,73 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
B15 1 22,35 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
B14 1 301,63 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
B7 1 177,14 m2 1 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Popowice Development Sp. z o.o.

Popowice Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Legnicka 57
  54-237 Wrocław

+48 71 ...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Legnicka 57
  54-237 Wrocław

+48 71 ...