Stoisko dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Osiedle Malownicze - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Marszowice, ul. Wereszyckiego 14

Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
  • liczba ofert 4

  • ceny za m2 4 594  - 4 990 

  • powierzchnie 79 m2

  • liczba pokoi 4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 417 700 zł
Ceny za m2 4 594 - 4 990 zł
Powierzchnie mieszkań 79 m2
Liczba pokoi 4
Wysokość pomieszczeń 270 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 9
Liczba mieszkań wszystkich 264, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2010 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, winda
Przyroda las, rzeka, park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Dopłata w programie MDM Aktualnie są dostępne 4 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą do kredytu z programu MDM
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Malownicze

Osiedle Malownicze

Osiedle Malownicze znajduje się wzdłuż ulicy Marszowickiej, w zacisznej części zabytkowej Leśnicy, bezpośrednio przy, największym w granicach miasta, prawie 600 hektarowym Lesie Mokrzańskim. W centralnej części Osiedla powstają kameralne budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi na parterze.

W ofercie znajdują się funkcjonalne i ustawne mieszkania 2 - i 3-pokojowe z balkonami lub przestronnymi ogródkami. Do mieszkań można dokupić komórki lokatorskie, indywidualne garaże lub miejsca postojowe naziemne. Wszystkie mieszkania spełniają wymogi programu rządowego Mieszkanie dla Młodych. Między budynkami przewidziano tereny zielone, aleje spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Spółka oferuje również domy dwumieszkaniowe parterowe o powierzchni 117m2 i 140m2, typu Komfort + z poddaszem użytkowym o pow. 154 m2 lub 162 m2 oraz z pełnym piętrem o powierzchni 137 m2, każdy z garażem.

Na dużych działkach proponujemy wyjątkową ofertę na rynku deweloperskim we Wrocławiu – budowę domu jednorodzinnego według indywidualnego projektu. Dbałość o detale, szlachetne materiały oraz bliskość natury tworzą przyjazny człowiekowi klimat do zamieszkania.
Osiedle Malownicze w 2015 roku obchodziło 10-lecie. Może poszczycić się obecnością na liście luksusowych nieruchomości rekomendowanych przez magazyn Forbes oraz III miejscem w Polsce w kategorii Zespołu budynków jednorodzinnych w konkursie organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

Inwestycja Osiedle Malownicze składa się z 9 budynków w których łącznie znajdują się 264 lokale mieszkalne o powierzchni 79 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Malownicze są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni 79 metrów kwadratowych w cenie od 4 594 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

W inwestycji Osiedle Malownicze w sprzedaży znajdują się 4 mieszkania które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W odległości 1 750 metrów od inwestycji Osiedle Malownicze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: LEŚNICA - Hermes (18342). W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Malownicze znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 1 400 m, Przedszkole Nr 91 w odległości 1 500 m, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu w odległości 1 600 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 150 m Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D., w odległości 1 650 m Ogrodowa. Apteka. Niemiec G., w odległości 1 750 m Pod św. Antonim. W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Hollywood w odległości 1 350 m, Pizzeria Magia Smaku w odległości 1 700 m, Bank Gospodarki Żywnościowej w odległości 1 700 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Słobodzian Magdalena. Usługi sportowe w odległości 1 050 m, Pogoń. Uczniowski Klub Piłkarski w odległości 1 700 m, Leśnica. Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w odległości 1 700 m.

Osiedle Malownicze znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna, przy ulicy Wereszyckiego 14. W niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne różnego szczebla, zaś na samym osiedlu powstaną sklepy i punkty usługowe.

Osiedle Malownicze oddalone jest od centrum Wrocławia o około czternaście kilometrów. Przemierzenie tego odcinka za pomocą samochodu zajmuje około 25 minut. Niezmotoryzowanym połączenie z centrum miasta w około 45 minut, z jedną przesiadką, zapewnia pobliski przystanek autobusowy Hartmana.

Największa pod względem powierzchni dzielnica Wrocławia, zajmująca teren prawie 120 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez około 200 tysięcy osób. Od południowego zachodu do północnego zachodu granica Fabrycznej wyznacza granice miasta. Od północnego wschodu, do wschodu granice dzielnicy wyznacza Odra, zaś od strony południowo-wschodniej i południowej graniczy z Krzykami i Starym Miastem. Nazwa dzielnicy pochodzi od znajdujących się w jej obrębie licznych terenów przemysłowych. W Fabrycznej występuje spora ilość terenów zielonych np. Las Mokrzański, Las Pilczycki, Las Kuźnicki czy Park Złotnicki. Aktualnie dzielnica jest prężnie rozwijającą się częścią miasta. Powstają tam liczne, nowe mieszkania i domy, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki oświatowe różnego szczebla. W Fabrycznej znajduje się Port Lotniczy Wrocław-Starachowice, Centrum Handlowe Magnolia, Factory Outlet i Centrum Handlowe Futura Park. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tj. Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Kosmonautów, Lotnicza, Klecińska, Milenijna, Strzegomska czy Graniczna.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Osiedle Malownicze

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze są dostępne 4 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
G Modelskiego 1/10 4 78,91 m2 2 418 200 zł
5 300 zł/m2
Zobacz
G Modelskiego 3/3 4 78,81 m2 3 417 700 zł
5 300 zł/m2
Zobacz
G Modelskiego 1/6 4 78,95 m2 1 418 400 zł
5 300 zł/m2
Zobacz
G Modelskiego 3/7 4 78,83 m2 2 417 800 zł
5 300 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Osiedla Malowniczego.

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

Rama drewniana - okucia obwiedniowe DJ 68 z mikrowentylacją, szyby termoizolacyjne K = 1,1,

Drzwi zewnętrzne

Stalowe antywłamaniowe klasy C, laminowane.

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

Podłoże pod posadzki z zaprawy cementowej. Balkon - posadzka wyłożona gresem mrozoodpornym, balustrada metalowa z wypełnieniem szkłem, , taras - deska tarasowa kompozytowa, balustrada – mur zakończony obróbką blacharską.

Ściany

Ściany zewnętrzne: Tynk mineralny malowany farbą silikatową, fragmenty elewacji z okładzin elewacyjnych Ściany wewnętrzne: Tynk gipsowy

Sufity

Tynk gipsowy

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Parapety z konglomeratu kamiennego

Instalacje

Instalacja elektryczna: Zgodnie z projektem - bez opraw oświetleniowych, trójfazowe zasilanie kuchenki elektrycznej. Instalacja telefoniczna: 1 gniazdo w pokoju dziennym bez osprzętu. Instalacja domofonowa: Panel przywoławczy domofonowy przy wejściu do budynku, w mieszkaniach domofon w przedpokoju.

Ogrzewanie

Kompletna, grzejniki panelowe stalowe (w łazienkach drabinkowe), lakierowane, z zaworami termostatycznymi.Kocioł gazowy dwufunkcyjny w każdym mieszkaniu.

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Henryka Wereszyckiego 14
    Wrocław

+48 71 ...