Stoisko dewelopera Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Osada Sportowa - mieszkania na sprzedaż

wrocławski, Smolec, ul. Granitowa

Omega Buildings Sp. z o.o. B  Sp.k

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Osada Sportowa zostały już sprzedane Zobacz inne oferty w Smolcu lub pozostałe inwestycje dewelopera Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Opis inwestycji Osada Sportowa

Zapraszamy do zakupu wymarzonego mieszkania w świetnej cenie !

Osada Sportowa to zespół budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej składających się z czterech kondygnacji i poddasza użytkowego. W każdej klatce znajduje się 16 lokali mieszkalnych, po cztery na każdej kondygnacji.

Terminy oddania:
Mieszkania z nr A3/B1/B2/B3 - III kwartał 2018
Mieszkania z nr C1/C2/C3 - II kwartał 2019
Mieszkania z nr D1/D2/D3/D4 - III kwartał 2019
Mieszkania z nr E1/E2/E3/E4/E5 - IV kwartał 2020

Lokale zostały zaprojektowane ze szczególną starannością o funkcjonalność oraz zróżnicowany metraż. Najmniejsze z nich to przytulne dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o metrażu około 35,5 m2. Dla klientów poszukujących większej przestrzeni w korzystnym rozkładzie, przygotowaliśmy 3 pokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o powierzchni ok 55 m2. Na trzecim piętrze znajdują się bardzo ciekawe, dwupoziomowe mieszkania (od około 50 do 75 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego. Przestrzeń życiowa lokali 55 metrowych, znajdujących się na parterze znacznie zwiększają ogródki o powierzchni od 70 i 115 m2. Pozostałe mieszkania posiadają balkony. Do mieszkania można dokupić komórkę lokatorską o powierzchni 2-3 m2 oraz miejsce parkingowe.

W pobliżu Osady Sportowej znajduje się duża hala sportowa z kortami tenisowymi, do squasha, siłownią oraz salami sportowymi, na których realizowany jest różnorodny zestaw zajęć.

Inwestycja Osada Sportowa składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 144 lokale mieszkalne o powierzchni 64 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osada Sportowa są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k nie przewidział miejsc postojowych.

Aktualnie w inwestycji Osada Sportowa pozostało w sprzedaży 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 4 122 zł za metr kwadratowy.

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

Dwuspadowy o konstrukcji drewnianej krokwiowo-płatwiowej;Pokrycie dachówką cementową

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

PCV firmy Drutex, na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne; Zewnętrzne parapety blaszane ocynkowane i lakierowane; Wewnętrzne parapety plastikowe

Drzwi zewnętrzne

Gładkie firmy Delta

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

We wszystkich pomieszczeniach posadzki cementowe zatarte na ostro; Na tarasach oraz balkonach płytki typu Gress

Ściany

Ściany zewnętrzne: Murowane z bloczków silikatowych o grubości 18 cm, docieplone styropianem o grubosci 15 cm, pokryte tynkiem strukturalnym akrylowym Ściany wewnętrzne: Murowane z bloczków silikatowych o grubości 18 cm

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Elektryczna, wodno-kanalizacyjna, grzewcza, telefoniczna, telewizyjna, internetowa

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Omega Buildings Sp. z o.o. B  Sp.k

Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Smolec, ul. Granitowa 8/1 (za halą sportową)

+48 570...