Stoisko dewelopera Nowe Centrum Południowe

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Nowe Centrum Południowe etap II - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Południe, ul. Gwiaździsta 14/16

Nowe Centrum Południowe
  • liczba ofert 5

  • powierzchnie 32 m2 - 63 m2

  • liczba pokoi 1 - 3

  • termin oddania 3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 32 - 63 m2
Liczba pokoi 1 - 3
Wysokość pomieszczeń 282 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 184, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 14
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe loggia
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania 3 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II

Inwestycja Nowe Centrum Południowe to już II etap kompleksu mieszkalnego powstającego przy ulicy Gwiaździstej we Wrocławiu. Jest to wielorodzinny budynek, składający się z dwóch kontrastujących ze sobą wizualnie klatek schodowych, z przemyślaną aranżacją części wspólnych. Szykowna fasada frontowa w połączeniu z nowoczesnym charakterem reszty elewacji sprawia, że budynek harmonijnie łączy w sobie klasyczną architekturę zabudowy miasta z modernizmem współczesnego budownictwa.

Dostępne w Nowym Centrum Południowym mieszkania odpowiadają na aktualne potrzeby klientów i zaprojektowane zostały z myślą o funkcjonalności. Ustawne rozkłady pozwalają na dużą swobodę w dopasowywaniu wnętrz do swoich potrzeb i indywidualnych gustów. Każda klatka schodowa posiada dwie windy, zapewniając komfortową komunikację ze wszystkimi kondygnacjami. Wykończenie części wspólnych obejmie m. in. portale gresowe wokół wind i w części parterowej, zabudowę stolarską wokół skrzynek na listy i osłonięte arkadami główne wejścia do klatek.

Inwestycja Nowe Centrum Południowe etap II składa się z 2 budynków w których łącznie znajdują się 184 lokale mieszkalne o powierzchni od 32 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nowe Centrum Południowe przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II pozostało w sprzedaży 5 mieszkań o powierzchni od 32 do 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 500 metrów od inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Arena (11330). W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II znajduje się 80 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące " Akademos " w odległości 200 m, Przedszkole Nr 107 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 30 w odległości 300 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Słoneczna. Apteka. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 300 m Rodzinna. Apteka, w odległości 450 m Dolnośląskie Centrum Onkologii. W okolicy znajdują się sklepy: PKO BP w odległości 250 m, Bank Zachodni WBK w odległości 250 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 15 w odległości 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Klub sportowy AZS-AWF w odległości 150 m, Basen przy Hotelu Orbis Wrocław w odległości 300 m, World Woman s.c. Centrum kształtowania sylwetki. Bilewicz P., Olender D. w odległości 300 m.

Naszym głównym atutem jest lokalizacja inwestycji. Dla osób znających Wrocław to fantastyczne miejsce nie wymaga dodatkowych rekomendacji. Położone na tyłach ulicy Powstańców Śląskich, ma wszystko, czego mogą sobie życzyć mieszkańcy miasta pragnący czerpać z jego bogatej infrastruktury: bezpośrednie sąsiedztwo centrum, galerie handlowe i miejsca pracy nieopodal, nieograniczony dostęp do kin, teatrów czy restauracji, znakomity dojazd i wygodną sieć komunikacji publicznej. Tu faktycznie można mieszkać, pracować i wypoczywać bez samochodu.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Nowe Centrum Południowe etap II jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
B3 3 63,07 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
A2 1 35,18 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
A4 1 32,12 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
B5 2 51,76 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
B6 2 51,76 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Nowe Centrum Południowe

Nowe Centrum Południowe

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Gwiaździsta 36
    53-413 Wrocław

+48 71 ...