Stoisko dewelopera Mokrzańska Ostoja

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Mokrzańska Ostoja - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Mokra, ul. Dolnobrzeska 69

Mokrzańska Ostoja
  • liczba ofert 5

  • powierzchnie 98 m2 - 108 m2

  • liczba pokoi 3 - 4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 98 - 108 m2
Liczba pokoi 3 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski podwyższony
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 8, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 2
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe taras, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Mokrzańska Ostoja

Mokrzańska Ostoja to starannie zaprojektowany kompleks kameralnego osiedla, tzw. willi miejskiej, składający się z 4-ech budynków, dwulokalowych, w zabudowie bliźniaczej, w zachodniej części Wrocławia, przy Lesie Mokrzańskim oraz niedaleko Parku Leśnickiego, gotowych do użytkowania.

Głównym atutem naszej inwestycji jest kameralność, bezczynszowość lokali oraz zaprojektowanie mieszkań z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, a także użycie wysokiej klasy materiałów budowlanych co stanowi o jakości i standardzie budynków mieszkalnych. Chcąc zapewnić zarówno walory użytkowe jak i możliwość komfortowego relaksu oferujemy w naszych mieszkaniach: duży dostęp do światła dziennego, dzięki 3-rzy szybowym oknom wyposażonym w rolety elektryczne, ogrzewanie podłogowe w salonie, łazience i korytarzu, zadbaliśmy również o komfort sąsiadów wygłuszając strop pomiędzy piętrem a parterem specjalną, profesjonalną matą wyciszającą, która używana jest w studiach nagrań. W ofercie nasi klienci otrzymują również dwa miejsca postojowe na lokal oraz wydzieloną część ogrodu.

Inwestycja Mokrzańska Ostoja składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 8 lokali mieszkalnych o powierzchni od 98 do 108 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Mokrzańska Ostoja są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mokrzańska Ostoja przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Mokrzańska Ostoja pozostało w sprzedaży 5 mieszkań o powierzchni od 98 do 108 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W odległości 1 500 metrów od inwestycji Mokrzańska Ostoja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: LEŚNICA - Hermes (18342). W najbliższej okolicy inwestycji Mokrzańska Ostoja znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu w odległości 900 m, Gimnazjum nr 12 w odległości 1 100 m, Zespół Żłobkowo-Przedszkolny Nr 3 w odległości 1 450 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 400 m Ogrodowa. Apteka. Niemiec G., w odległości 1 500 m Pod św. Antonim, w odległości 1 600 m Leśnicka. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Magia Smaku w odległości 1 500 m, Pub Restauracja Lissa w odległości 1 600 m, Bank BPH w odległości 1 600 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Nordic Walking w odległości 1 750 m.

Dzięki dogodnej lokalizacji bezpośrednio przy Lesie Mokrzańskim, zyskują Państwo dodatkową przestrzeń na relaks wśród natury. Bliska lokalizacja Parku Leśnickiego 1,5km z placem zabaw i alejkami spacerowymi. Centrum kulturalno-handlowe osiedla Leśnica oddalone jest tylko o 2 km, gdzie jest Dom Kultury „Zamek”, pętla tramwajowo – autobusowa, dworzec PKP, sklepy, a do budowanej obwodnicy Leśnicy jest tylko 2,5 km (planowane otwarcie połowa 2018 roku). W pobliżu znajduje się również szkoła i przedszkole oraz przystanek autobusowy. Do centrum Wrocławia jest zaledwie 15 km, do lotniska 8km, do AOW 6 km. Przy wyborze lokalizacji duże znaczenie miały główne kierunki wiatrów we Wrocławiu, które stanowią wiatry zachodnie (około 52%) i południowo-zachodnie (około 10%), tym samym zapewniając większą ilość powietrza czystego i lepszej jakości po zachodniej stronie miasta.

Największa pod względem powierzchni dzielnica Wrocławia, zajmująca teren prawie 120 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez około 200 tysięcy osób. Od południowego zachodu do północnego zachodu granica Fabrycznej wyznacza granice miasta. Od północnego wschodu, do wschodu granice dzielnicy wyznacza Odra, zaś od strony południowo-wschodniej i południowej graniczy z Krzykami i Starym Miastem. Nazwa dzielnicy pochodzi od znajdujących się w jej obrębie licznych terenów przemysłowych. W Fabrycznej występuje spora ilość terenów zielonych np. Las Mokrzański, Las Pilczycki, Las Kuźnicki czy Park Złotnicki. Aktualnie dzielnica jest prężnie rozwijającą się częścią miasta. Powstają tam liczne, nowe mieszkania i domy, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki oświatowe różnego szczebla. W Fabrycznej znajduje się Port Lotniczy Wrocław-Starachowice, Centrum Handlowe Magnolia, Factory Outlet i Centrum Handlowe Futura Park. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tj. Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Kosmonautów, Lotnicza, Klecińska, Milenijna, Strzegomska czy Graniczna.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Mokrzańska Ostoja jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
1 3 97,79 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2 4 108,05 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
3 4 108,05 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
8 3 97,79 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
5 3 97,79 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Mokrzańska Ostoja

Mokrzańska Ostoja

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Dolnobrzeska 69
    54-072 Wrocław

+48 505...

+48 507...