Stoisko dewelopera MBDOM Deweloper Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Nasze Osiedle - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Sołtysowice, ul. Przejazdowa 15

MBDOM Deweloper Sp. z o.o.
 • liczba ofert 1

 • ceny za m2 6 508 

 • powierzchnie 42 m2

 • liczba pokoi 2

 • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 274 000 zł
Ceny za m2 6 508 zł
Powierzchnie mieszkań 42 m2
Liczba pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 260 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 47, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada - 19
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia usługi w budynku
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji aktualna dostępność mieszkań jest do sprawdzenia na stronie www.naszeosiedle.com.pl
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu od 1 do 2 zł za m2
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Nasze Osiedle

W zielonym zakątku wrocławskich Sołtysowic powstaje Nasze Osiedle, zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby młodych i aktywnych Wrocławian. Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny mieści niemal 60 wygodnych mieszkań o powierzchniach od 28 do 96 m2. Pełen wybór metraży i układów pozwoli wybrać lokum idealnie dopasowane do wielkości i stylu życia każdej rodziny. Oferta obejmuje mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, także dwupoziomowe. Do każdego z mieszkań przynależy co najmniej 1 balkon lub taras, a wszystkie mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają wygodne ogródki.

Deweloper zadbał o odpowiednią liczbę komórek lokatorskich i miejsc postojowych w garażu podziemnym. Na parterze powstaną także lokale użytkowe z przeznaczeniem na osiedlowy sklep lub usługi.

Budowa osiedla już trwa i zakończy się w pierwszej połowie 2018 roku.

Niniejsza informacja powstała z zachowaniem najwyższej staranności, należy jednak pamiętać, że część z zawartych w niej informacji może być niekompletna lub ulec zmianie. Tym samym niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym, a inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Inwestycja Nasze Osiedle składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 47 lokali mieszkalnych o powierzchni 42 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Nasze Osiedle są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper MBDOM Deweloper Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Nasze Osiedle pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratowych w cenie od 6 508 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy. W odległości 650 metrów od inwestycji Nasze Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Sołtysowice. W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Osiedle znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w odległości 300 m, Przedszkole Nr 70 w odległości 450 m, Gimnazjum Nr 39 we Wrocławiu w odległości 1 150 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Pod Złotym Sercem. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Chili w odległości 1 300 m, Galeria Giant Meble w odległości 1 350 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 31 w odległości 1 450 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Toya Golf & Country Club Wrocław w odległości 1 300 m, Robson. Kościuk R. w odległości 1 450 m.

W pieszym dystansie od osiedla znajdują się sklepy spożywcze (350 i 600 m), szkoła i przedszkole (550 m), kościół (500 m) i restauracja (750 m). Spacer na najbliższy przystanek MPK zajmie najwyżej 2 minuty, a tuż po sąsiedzku znajduje się Park Sołtysowicki, zachęcający do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Lokalizacja przy ulicy Przejazdowej pozwala szybko i wygodnie przemieścić się do centrum czy wybrać na codzienne zakupy: Centrum Handlowe Korona oddalone jest o zaledwie 1,5 km, a Plac Grunwaldzki o 5 km.

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Nasze Osiedle jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A1.1.5 2 42,10 m2 1 274 000 zł
6 508 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
MBDOM Deweloper Sp. z o.o.

MBDOM Deweloper Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o
 • ul. Piłsudskiego 8a,
  50-049 Wrocław

+48 71 ...

+48 609...