Stoisko dewelopera Lokum Deweloper

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Lokum Vena - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Nadodrze, ul. Poniatowskiego

Lokum Deweloper
  • liczba ofert 7

  • ceny za m2 9 211  - 12 724 

  • powierzchnie 43 m2 - 98 m2

  • liczba pokoi 2 - 4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 424 000 zł
Ceny za m2 9 211 - 12 724 zł
Powierzchnie mieszkań 43 - 98 m2
Liczba pokoi 2 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 181, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych 8
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Lokum Vena

Lokum Vena - ikona miejskiego stylu

W wyjątkowej części Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku powstaje prestiżowe osiedle Lokum Vena. Inwestycja będzie eleganckim połączeniem historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą.
Najstarsza część zabytkowego zespołu powstała pod koniec XIX wieku jako Fundacja Wrocławskiego Ojczyźnianego Związku Kobiet pod patronatem cesarzowej Augusty. Neogotycka bryła to dzieło architekta, Alberta Graua. Jego prace można podziwiać również w innych zakątkach Wrocławia – przy ul. Włodkowica 4 w Dzielnicy Czterech Wyznań znajduje się Pałac Ballestremów, a przy ul. Gdańskiej 2, niedaleko ulicy Sienkiewicza, zlokalizowany jest Budynek Fundacji Heimanów. Nowoczesna część inwestycji utrzymana będzie w minimalistycznym, eleganckim stylu, który podkreśli walory neogotyckiej zabudowy.
Zaciszna, dyskretna przestrzeń wzbogacona starodrzewem, bliskość nadodrzańskich bulwarów, niepowtarzalny widok wschodu słońca nad wieżami wrocławskiej katedry obserwowany z ostatniego piętra mieszkania o apartamentowym charakterze sprawią, że mieszkańcy z przyjemnością będą delektować się każda chwilą spędzoną w domowym zaciszu.

Klasyka dla wymagających

Osiedle Lokum Vena usytuowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu Placu Bema. Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku i Wyspy Słodowej, w otoczeniu pobliskich terenów rekreacyjnych pozwoli zachować City – life balance – harmonię pomiędzy wygodą życia blisko centrum, z możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu zieleni.
Lokum Vena to eleganckie osiedle doskonałe dla osób, które z jednej strony chcą być w centrum, z drugiej cenią sobie kameralną atmosferę. W nowoczesnej zabudowie powstanie 181 mieszkań, a w zrewitalizowanej części – 89. W ofercie znalazły się wygodne kawalerki, mieszkania 2– pokojowe, kompaktowe i większe rodzinne 3 pokoje oraz 4– pokojowe mieszkania o apartamentowym charakterze o powierzchni do 97 m2. Ta limitowana oferta spełni oczekiwania osób ceniących spokój, prywatność i wysoki standard.
Właściciele mieszkań położonych na parterze będą mogli cieszyć się ogródkami o powierzchni nawet do 86 m2. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą loggie lub balkony do 18,5 mkw.
W apartamentach ostatniej kondygnacji zostaną zainstalowane duże okna połaciowe, które sprawią, że wnętrza będą bardzo słoneczne.

Ponadczasowa elegancja

Na dziedzińcu osiedla powstanie mała architektura nawiązująca stylem do estetyki miejsca. Będzie to fontanna oraz stylizowane ławki i latarnie. Fontanna zostanie usytuowana przed zabytkowym budynkiem. Profesjonalnie zaaranżowane części wspólne inwestycji staną się kameralną przestrzenią relaksu, a jednocześnie podkreślą piękno i unikatowe walory architektoniczne zabudowy. Wyjątkowy charakter osiedla uzupełni starannie wyselekcjonowana roślinność, która znakomicie będzie komponować się ze starodrzewem. Na terenie inwestycji znajdą się również lokale handlowo – usługowe oraz garaż podziemny. Osiedle Lokum Vena będzie monitorowane i ogrodzone odrestaurowanym stalowo – metalowym płotem.

Standard mieszkań i osiedla

Osiedle Lokum Vena stanowić będzie zabudowa mieszkalna z lokalami usługowymi, garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Projekt inwestycji wyróżnia połączenie XIX-wiecznych odrestaurowanych obiektów z nowoczesną architekturą.
Boniowana elewacja nowych budynków będzie utrzymana w jasnej kolorystyce. Charakterystycznym elementem będzie tynk dekoracyjny utrzymany w kolorze starej miedzi. Wyeksponuje on ścianę balkonów, jednocześnie nawiązując do ceglanej zabudowy historycznej części osiedla.
Wybrane lokale znajdujące się na parterze w nowej części inwestycji posiadać będą ogródki, mieszkania powyżej – loggie i balkony ze szklanymi balustradami. Część z nich wyposażona zostanie w ozdobne przegrody dekorowane ażurowymi motywami.

W częściach wspólnych osiedla znajdą się starannie zaaranżowane strefy zieleni, w których zasadzona zostanie unikalna roślinność, np. milin amerykański, tawuła japońska, róża okrywowa. Będą one doskonale harmonizowały ze starodrzewem znajdującym się na terenie inwestycji. Stanowią go magnolie oraz cisy.
Na dziedzińcu osiedla znajdzie się fontanna oraz stylizowane ławki i latarnie. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie bezpieczny plac zabaw. Eleganckie i cichobieżne windy ułatwią swobodne poruszanie się pomiędzy kondygnacjami. Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana. Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom system wideodomofonów oraz drzwi antywłamaniowe montowane we wszystkich mieszkaniach, a także rolety zewnętrzne w lokalach na parterze.

Inwestycja Lokum Vena składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 181 lokali mieszkalnych o powierzchni od 43 do 98 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Lokum Vena są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lokum Deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Lokum Vena pozostało w sprzedaży 7 mieszkań o powierzchni od 43 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 9 211 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej. W odległości 500 metrów od inwestycji Lokum Vena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Zajezdnia OŁBIN (2). W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Vena znajduje się 69 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Św.Józefa w odległości 200 m, Przedszkole Nr 77 w odległości 200 m, Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO-BOS w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Cedrus. Apteka, w odległości 150 m Śródmiejska. Apteka, w odległości 200 m Magiczna. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Bar Pierożek w odległości 100 m, Nordea Bank Polska w odległości 100 m, BNP Paribas Bank w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Wing Tsun Kuen Kung Fu w odległości 300 m, Dekoral. Zakładowy Klub Sportowy w odległości 300 m, MDT. Centrum nurkowe w odległości 400 m.

Osiedle Lokum Vena łączy eklektyczne rozwiązania projektowe i podwyższony standard z doskonałą lokalizacją. Inwestycja usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku, nieopodal Placu Bema. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli swobodnie korzystać z bogatej oferty kulturalnej miasta.
• W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi.
• Sąsiedztwo głównych węzłów komunikacyjnych, liczne połączenia tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe sprawiają, że dotarcie do dowolnego zakątka Wrocławia jest szybkie i wygodne.
• Niedaleko osiedla Lokum Vena znajduje się również zaplecze edukacyjne - uczelnie wyższe, licea, szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, ośrodki aktywności sportowej, placówki medyczne (przychodnie, szpitale, prywatne gabinety oraz apteki), a także centra aktywności gospodarczej.
Osiedle Lokum Vena to unikalna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum oraz kameralną atmosferę.

Dzielnica znajdująca się na prawym brzegu Odry, w południowo-wschodniej części Wrocławia. Liczba ludności na terenie Śródmieście, liczącym 16 kilometrów kwadratowych, wynosi około 117 tysięcy. Aktualnie dzielnica ulega procesowi dezurbanizacji, czyli spadkowi liczby osób zamieszkujących jej teren. Dzielnica od północy i wschodu sąsiaduje z Psim Polem, od Południa z Krzykami, a od zachodu ze Starym Miastem. Niepowtarzalnego klimatu na Śródmieściu dodaje mieszcząca się na jego terenie duża ilość historycznych budynków. W ramach Śródmieścia znajduje się również Stadion Olimpijski, Hala Stulecia, ZOO Wrocław, Galeria Handlowa Pasaż Grunwaldzki oraz duża ilość malowniczych terenów zielonych. Rozwinięta sieć dróg zapewnia komfortowe przemieszczanie się po terenie Śródmieścia, jak i w stronę innych wrocławskich dzielnic tj. ulica Jedności Narodowej, Pomorska, Sienkiewicza, Monte Cassino, Zygmunta Wróblewskiego, Plac Grunwaldzki, Aleja Jana Kochanowskiego czy Aleja Ludomira Różyckiego.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Lokum Vena

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Lokum Vena jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A1-1-11 2 42,80 m2 1 424 000 zł
9 906 zł/m2
Zobacz
A1-4-1 4 97,60 m2 4 899 000 zł
9 211 zł/m2
Zobacz
A1-6-9 3 58,40 m2 6 549 000 zł
9 400 zł/m2
Zobacz
A1-7-1 4 78,51 m2 7 999 000 zł
12 724 zł/m2
Zobacz
A1-7-6 4 71,44 m2 7 699 000 zł
9 784 zł/m2
Zobacz
A1-7-9 4 81,78 m2 7 879 000 zł
10 748 zł/m2
Zobacz
A2-1-9 3 53,00 m2 1 499 000 zł
9 415 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

• ściany podziemia żelbetowe monolityczne, w garażu słupy; • ściany konstrukcyjne i międzymieszkaniowe: żelbetowe lub z bloczków wapienno-piaskowych typu Silikat, • grubość 18 lub 24 cm; • docieplenie zewnętrzne – styropian lub wełna mineralna, grubość 15 cm; • stropy żelbetowe monolityczne; • schody żelbetowe prefabrykowane lub monolityczne, biegi zdylatowane od ścian; • balkony - płyta żelbetowa prefabrykowana z przekładkami termoizolacyjnymi typu Izokorb lub monolityczna;

Dach

• dach płaski, hydroizolacja z papy termozgrzewalnej, izolacja termiczna grubość 25 cm, paroizolacja; • dach skośny, pokrycie z blachy, izolacja termiczna, paroizolacja;

Elewacja

• tynki gipsowe nakładane maszynowo, kategoria III;

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

• drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C;

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

• instalacja zbiorcza telewizji cyfrowej naziemnej i telewizji satelitarnej; • instalacja internetowa dla 4 operatorów; • instalacja wideodomofonowa: panel wideodomofonu w mieszkaniu i przy drzwiach wejściowych do budynku • instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu), podejścia pod przybory zakończone korkami, licznik ciepłej wody w kuchni lub w skrzynce w korytarzu; • wentylacja mechaniczna; • instalacja CO: w budynku A grzejniki panelowe z zaworami termoregulacyjnymi, indywidualny pomiar ciepła (radiowy), rozdzielacze wraz z zaworami odcinającymi i liczniki w szachtach na korytarzach;

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Lokum Deweloper

Lokum Deweloper

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Pl. Dominikański, Wrocław
    ul. Krawiecka 1, pok. 101, 1 piętro

+48 71 ...

+48 801...