Stoisko dewelopera Lokum Deweloper

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Lokum Deweloper
Lokum di Trevi (os. Tarnogaj)

Lokum Deweloper

Posiadamy 258 ofert
w 5 inwestycjach

Ceny od 7 750 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Lokum Deweloper to firma powstała w 2004 roku. Od samego początku zajmuje się kreowaniem przestrzeni Wrocławia i jego okolic poprzez realizacje nowych inwestycji. Każdy projekt Firmy można opisać w zaledwie kilku słowach - solidność, terminowość oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Lokum Deweloper posiada wysoki kapitał własny oraz dużą ilość atrakcyjnych nieruchomości, które zapewnią Spółce stabilność na rynku, zabezpieczenie każdej kolejnej inwestycji oraz poczucie bezpieczeństwa Klientom.

Firma posiada w swojej ofercie mieszkania, domy oraz loka usługowo-handlowe. Lokum Deweloper zdecydował się na działalność na terenie Wrocławia ze względu na duży potencjał i atrakcyjność tego miasta.

Inwestycje Lokum Deweloper cechują się wysokim standardem. Osiągany jest on poprzez współprace z doświadczonymi pracowniami architektonicznymi oraz stosowanie sprawdzonych rozwiązań i materiałów. Spółka równie dużą wagę przykłada do każdego detalu. Wszystko to w celu realizacji marzeń Klientów o posiadaniu własnego domu.

Zespół Firmy jest otwarty i elastyczny na potrzeby Klientów. Daje możliwości negocjacji ceny, pomaga w dopełnianiu formalności kredytowych oraz przeprowadza przez cały, skomplikowany proces zakupu.

Nieruchomości od Lokum Deweloper to nie tylko świetna oferta do wyboru domu czy mieszkania, ale także doskonała inwestycja.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.