Stoisko dewelopera JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Viva! Park - domy na sprzedaż

Wrocław, Wojszyce, ul. Wierzyńskiego

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
  • liczba ofert 2

  • ceny za m2 5 383 

  • powierzchnie 165 m2

  • liczba pokoi 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 890 000 zł
Ceny za m2 5 383 zł
Powierzchnie domów 165 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 265 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba domów wszystkich 8, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 2
Poddasze nie posiada
Garaże posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, własna kotłownia
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Viva! Park

Viva! Park. Pełnia życia!

Czas na własny dom? Cztery ściany to dopiero początek drogi. Bo tak naprawdę w marzeniu o idealnym domu liczy się dla Was zupełnie coś innego.
Liczą się ludzie i wspólny czas. Potrzebujecie miejsca, które zapewni komfort wszystkim członkom Waszej rodziny i pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.
Liczy się dobra przestrzeń. Jasna, plastyczna, przejrzysta, którą łatwo zamienicie w najpiękniejsze wnętrze zgodne z Waszym gustem.
Liczy się miejsce. Takie, gdzie możecie cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń i gdzie zawsze będziecie czuć się bezpiecznie.
Liczy się zaangażowanie. Lata poświęcone na zdobycie wiedzy i setki godzin spędzane nad projektem, by dopieścić go w każdym szczególe.
Wiedząc o tym, stworzyliśmy Viva! Park: niezwykłe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowane w oparciu o tysiące rozmów z wymagającymi klientami.

Osiedle

Oferta Viva! Park to nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. 165-metrowa przestrzeń domów powstających w pierwszym etapie zapewni komfort wszystkim członkom rodziny, pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami i umożliwi aranżację wymarzonego wnętrza. Do każdego z domów przynależeć będzie prywatny ogródek i dodatkowe miejsce postojowe (oprócz garażu).
Osiedle powstanie w ostatniej linii zabudowy wzdłuż ulicy Wierzyńskiego, w cichym zakątku zielonych Wojszyc, w południowej części Wrocławia. Bezpieczna, willowa okolica w pobliżu licznych miejskich udogodnień pozwoli stworzyć mieszkańcom Viva! Park wymarzony azyl i cieszyć się prywatnością.
Budowa osiedla realizowana będzie dwuetapowo. Etap pierwszy obejmie 4 budynki w zabudowie bliźniaczej, w których wyodrębnione zostanie 8 jednorodzinnych lokali z podwójnymi garażami w bryle budynków. W etapie drugim kontynuowana będzie kameralna zabudowa jednorodzinna. Docelowo deweloper wykona także pełną infrastrukturę osiedla wraz z małą architekturą.

Inwestycja Viva! Park składa się z 8 domów o powierzchni 165 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Viva! Park są już oddane do użytkowania. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Aktualnie w inwestycji Viva! Park pozostały w sprzedaży 2 nowe domy jednorodzinne o powierzchni 165 metrów kwadratowych w cenie od 5 383 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są domy:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W najbliższej okolicy inwestycji Viva! Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 900 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 1 000 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 050 m Ołtaszyńska. Apteka, w odległości 1 500 m Wysokogórska sp.j. Apteka. Mak, Karpińscy, w odległości 1 500 m Guth C., lek. med. Usługi lekarskie. W okolicy znajdują się sklepy: Klubokawiarnia MamaIja w odległości 200 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 20 w odległości 800 m, Mamma Mia w odległości 900 m.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Viva! Park są dostępne 2 oferty

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A4 5 165,31 m2 - 890 000 zł
5 383 zł/m2
Zobacz
A7 5 165,31 m2 - 890 000 zł
5 383 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Piłsudskiego 8a
    50-049 Wrocław

+48 697...