Stoisko dewelopera IMS Budownictwo

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Krakowskie Tarasy etap II - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Południe, ul. Krakowska 98

IMS Budownictwo
  • liczba ofert 4

  • ceny za m2 7 200 

  • powierzchnie 54 m2 - 86 m2

  • liczba pokoi 3 - 4

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 474 048 zł
Ceny za m2 7 200 zł
Powierzchnie mieszkań 54 - 86 m2
Liczba pokoi 3 - 4
Wysokość pomieszczeń 267 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

Konstrukcję budynku stanowić będzie szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne wykonane zostaną z pustaków ceramicznych i ocieplone styropianem. Ciepło i ciepła woda do mieszkań będą dostarczane z sieci miejskiej. Mieszkania przekazywane będą nabywcom w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi oraz kaloryferami. Osiedle zostanie wybudowane w wysokim standardzie, podobnym do pozostałych inwestycji spółki IMS Budownictwo.

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 154, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych od 6 do 9
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe loggia
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda park, las, rzeka
Opis płatności 10% przy podpisaniu umowy deweloperskiej 90% przed odbiorem mieszkania (listopad 2019)
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Krakowskie Tarasy etap II

W ramach kolejnego etapu Krakowskich Tarasów powstanie budynek o zróżnicowanej wysokości od 6 do 9 kondygnacji. Cała inwestycja będzie się składać z sześciu etapów. Planowane są budynki zarówno mieszkalne, jak i biurowe i aparthotelowe. W pierwszej linii zabudowy od ul. Krakowskiej znajdą się lokale usługowe.

W II etapie zrealizujemy 154 mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 mkw. do 86 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają loggię (otwartą lub zamykaną, która może posłużyć za ogród zimowy) lub taras o powierzchni nawet 65 mkw. W podziemnej części budynku znajdzie się dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Na parterze przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zamykane wózkownie i rowerownie. Całe osiedle będzie monitorowane. Realizowany obiekt to budynek o zróżnicowanej wysokości od 6 do 9 kondygnacji.

Powierzchnie dodatkowe: tarasy, loggie otwarte lub zamykane.

Inwestycja Krakowskie Tarasy etap II składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchni od 54 do 86 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Krakowskie Tarasy etap II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper IMS Budownictwo przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Krakowskie Tarasy etap II pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni od 54 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 100 metrów od inwestycji Krakowskie Tarasy etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krakowska (Centrum handlowe). W najbliższej okolicy inwestycji Krakowskie Tarasy etap II znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 700 m, PRZEDSZKOLE ABC w odległości 750 m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 950 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Complex-Med. Podskarbi M., w odległości 1 150 m Libra. Apteka. Konopacka D., mgr farm., w odległości 1 150 m Apteka Pod Słońcem s.c.. W okolicy znajdują się sklepy: Centrum Handlowe FAMILY POINT w odległości 150 m, Fresh Corner w odległości 550 m, McDonald's w odległości 700 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Polonia. Kolejowy klub sportowy w odległości 600 m, Fenix. Gołębiowski M. w odległości 1 200 m, Parulska Beata. Fitness w odległości 1 400 m.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Krakowskie Tarasy etap II są dostępne 4 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
146 3 65,84 m2 3 474 048 zł
7 200 zł/m2
Zobacz
24 3 54,49 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
90 4 85,52 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
19 4 71,44 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
IMS Budownictwo

IMS Budownictwo

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro Sprzedaży
  • ul. Krakowska 98,
    50-427 Wrocław

+48 71 ...