Stoisko dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Przy Ptasiej - lokale użytkowe na sprzedaż

Wrocław, Nadodrze, ul. Podwórcowa

i2 DEVELOPMENT S.A.
  • liczba ofert 2

  • ceny (netto) za m2 4 900 

  • powierzchnie 90 m2 - 126 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 438 550 zł
Ceny za m2 (netto) 4 900 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 90 - 126 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich 4, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe nie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2015 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Przy Ptasiej

U zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej powstaje kameralna inwestycja – „Przy Ptasiej”. Budynek, oddalony od wrocławskiego Rynku zaledwie kilkunastominutowym spacerem, wyróżnia się prostotą formy i elegancką elewacją. Ciekawie zaprojektowana bryła harmonijnie wpisuje w zabytkową tkankę architektoniczną Wrocławia.

Projekt inwestycji przewiduje cztery lokale usługowe na parterze oraz 68 mieszkań na 7 kondygnacjach. Dzięki zróżnicowanej powierzchni lokali – od 21,78 do 40,92 mkw. – oraz możliwości ich dowolnego łączenia, każdy z zainteresowanych znajdzie wymarzone miejsce do życia.
Komfort przyszłym mieszkańcom zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżna winda.

Atutami inwestycji „Przy Ptasiej” są funkcjonalne układy mieszkań oraz ustawne balkony i duże tarasy. Budynek tworzony jest ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo jej przyszłych lokatorów. Mieszkania wyposażone zostaną w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wideodomofony.

Inwestycja Przy Ptasiej składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 4 lokale użytkowe o powierzchni od 90 m2 do 126 m2. Budynek posiada do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Przy Ptasiej są już oddane do użytku. Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Aktualnie w inwestycji Przy Ptasiej pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 90 m2 do 126 m2 w cenie od 4 900 zł/m2.

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej. W odległości 500 metrów od inwestycji Przy Ptasiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Nadodrze. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ptasiej znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr III w odległości 200 m, Przedszkole Nr 97 w odległości 300 m, Gimnazjum nr 4 w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Apteka św. Łukasza, w odległości 250 m Mieszczańska. Apteka. Calińska J., mgr, w odległości 400 m Przychodnia. W okolicy znajdują się sklepy: Euronet w odległości 150 m, Pizza 77 Nocą w odległości 250 m, Euronet w odległości 400 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Barbara. Aerobik, kosmetyka, masaże w odległości 300 m, Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T. w odległości 450 m, WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki w odległości 500 m.

Inwestycja „Przy Ptasiej” położona jest w rewitalizowanej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Od Rynku dzieli ją zaledwie 15 minut spaceru, zaś do Wyspy Słodowej i urokliwego Ostrowa Tumskiego przyszli mieszkańcy dotrą w niecałe 10 min. Gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oddalony jest od budynku o niecały kilometr. Usytuowanie inwestycji w centrum miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom na szybką komunikację z wszystkimi dzielnicami, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej (linie tramwajowe: 0, 14, 15, 24; linie autobusowe: C, 132, 142) z pewnością ułatwi codzienne poruszanie się po mieście. W odległości krótkiego spaceru od Inwestycji „Przy Ptasiej” znajdują się również zachęcające się do odpoczynku w ciszy i spokoju tereny zielone.

Dzielnica znajdująca się na prawym brzegu Odry, w południowo-wschodniej części Wrocławia. Liczba ludności na terenie Śródmieście, liczącym 16 kilometrów kwadratowych, wynosi około 117 tysięcy. Aktualnie dzielnica ulega procesowi dezurbanizacji, czyli spadkowi liczby osób zamieszkujących jej teren. Dzielnica od północy i wschodu sąsiaduje z Psim Polem, od Południa z Krzykami, a od zachodu ze Starym Miastem. Niepowtarzalnego klimatu na Śródmieściu dodaje mieszcząca się na jego terenie duża ilość historycznych budynków. W ramach Śródmieścia znajduje się również Stadion Olimpijski, Hala Stulecia, ZOO Wrocław, Galeria Handlowa Pasaż Grunwaldzki oraz duża ilość malowniczych terenów zielonych. Rozwinięta sieć dróg zapewnia komfortowe przemieszczanie się po terenie Śródmieścia, jak i w stronę innych wrocławskich dzielnic tj. ulica Jedności Narodowej, Pomorska, Sienkiewicza, Monte Cassino, Zygmunta Wróblewskiego, Plac Grunwaldzki, Aleja Jana Kochanowskiego czy Aleja Ludomira Różyckiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Przy Ptasiej są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
U04 1 89,50 m2 Parter 438 550 zł
4 900 zł/m2
Zobacz
U01 1 125,55 m2 Parter 615 195 zł
4 900 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
i2 DEVELOPMENT S.A.

i2 DEVELOPMENT S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Szewska 8
    50-122 Wrocław

+48 71 ...