Stoisko dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A.

Targi Mieszkaniowe Dolnośląskie

Piękna 58 - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 58

i2 DEVELOPMENT S.A.
  • liczba ofert 4

  • ceny za m2 6 457  - 6 667 

  • powierzchnie 81 m2 - 138 m2

  • liczba pokoi 2 - 4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 524 155 zł
Ceny za m2 6 457 - 6 667 zł
Powierzchnie mieszkań 81 - 138 m2
Liczba pokoi 2 - 4
Wysokość pomieszczeń 268 - 574 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba mieszkań wszystkich 111, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych 5
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe taras, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2015 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Piękna 58

Inwestycja „Piękna 58” powstaje w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki na osiedlu Huby.

Kompleks 3 budynków przewiduje 111 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od kawalerek do 3-, 4-pokojowych mieszkań (powierzchnia od 24 do 128 mkw) z możliwością powiększenia przestrzeni życiowej o podwieszane antresole. Do każdego lokalu przynależeć będzie przestronny balkon albo taras. 5-kondygnacyjny budynek zaprojektowany został na ogrodzonym terenie z placem zabaw dla najmłodszych i ogrodami do rekreacji. Dla wygody przyszłych mieszkańców pod budynkami B i C przewidziano garaż podziemny – z miejscami parkingowymi oraz boksami rowerowymi. Komfort zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżne windy.

Mieszkania powstają z myślą o osobach, które cenią ciszę i spokój – miejskie tereny zielone sąsiadujące z „Piękną 58” są przyjemnym zakątkiem do odpoczynku dla całej rodziny. Dodatkowo jeden z największych Aquaparków w Polsce znajdujący się w pobliżu ulicy Pięknej stanowi alternatywę dla tych, którzy cenią aktywne spędzanie czasu wolnego – chętnym oferuje dostępne przez cały rok baseny, klub fitness oraz sauny.

Inwestycja Piękna 58 składa się z 3 budynków w których łącznie znajduje się 111 lokali mieszkalnych o powierzchni od 81 do 138 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Piękna 58 są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Piękna 58 pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni od 81 do 138 metrów kwadratowych w cenie od 6 457 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 600 metrów od inwestycji Piękna 58 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krakowska (Centrum handlowe). W najbliższej okolicy inwestycji Piękna 58 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE ABC w odległości 50 m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 350 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m Complex-Med. Podskarbi M., w odległości 700 m Przychodnia Lekarska Zakładowa PKP, w odległości 750 m Apteka Tarnogajska s.c.. W okolicy znajdują się sklepy: Pychotka Catering w odległości 350 m, Centrum Handlowe FAMILY POINT w odległości 550 m, I URZĄD SKARBOWY w odległości 700 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Polonia. Kolejowy klub sportowy w odległości 1 250 m, 4challenge. Klub sportowców outdoorowych w odległości 1 350 m, Niżnik Przemysław. Fitness w odległości 1 400 m.

Lokalizacja „Pięknej 58” umożliwia szybki dojazd do autostrady A4 oraz autostradowej obwodnicy miasta. Kilka minut jazdy samochodem dzieli nowopowstające osiedle z atrakcyjnymi terenami zielonymi miasta: Parkiem Klecińskim i Południowym.
W odległości 10 minutowego spaceru znajdują się lokale handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole oraz jeden z największych w Polsce Aquaparków. Przystanki komunikacji miejskiej (tramwaje nr: 8, 32, 31 oraz autobusy nr: 110, 125, 134, 145, 325, 245) gwarantują dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia.
v

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Piękna 58 są dostępne 4 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A.5.2 2 81,17 m2 4 524 155 zł
6 457 zł/m2
Zobacz
A.5.1 3 137,92 m2 4 890 618 zł
6 457 zł/m2
Zobacz
B.5.8 3 86,26 m2 4 561 553 zł
6 510 zł/m2
Zobacz
A.4.1 4 84,27 m2 3 561 870 zł
6 667 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.