Stoisko dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

i2 DEVELOPMENT S.A.
Armii Krajowej 7

i2 DEVELOPMENT S.A.

Posiadamy 732 oferty
w 8 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

i2 DEVELOPMENT Sp. z o.o. to nieformalna grupa kapitałowa, którą stanowią spółki celowe, stworzone do realizacji konkretnych projektów deweloperskich oraz do obsługi procesu najmu powierzchni biurowych i handlowych. Spółki wchodzące w skład grupy i2 DEVELOPMENT pozwalają na kompleksową i równoczesną obsługę wielu przedsięwzięć deweloperskich. Spółka działa na terenie wrocławskiego rynku nieruchomości. Opiera się na solidnych fundamentach, rzetelności, doświadczeniu i znacznym kapitale własnym.

W swojej działalności Firma kieruje się ustanawianym przez siebie mottem „Pracujemy dla zadowolenia i satysfakcji naszych Klientów. Tworzymy dla ludzi i dla naszego miasta.” Jej doświadczenie i kompetencje służą tworzeniu projektów, charakteryzujących się najwyższą jakością. Wizytówką i2 Development jest wiarygodność i solidność wykonania inwestycji.

Dla spółki najważniejsi są jej Klienci, w związku z tym realizowane inwestycje zapewniają komfort, prestiż i bezpieczeństwo. Wszelkie działania i2 DEVELOPMENT w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zagwarantowanie realizacji potrzeb naszych Klientów i zapewnienie im pełnej satysfakcji. Każda oferta jest tworzona w sposób, który umożliwi każdemu znalezienie lokum odpowiadającego jego potrzebom i oczekiwaniom.

Działalność Firmy realizowana jest wraz ze sprawdzonymi i rzetelnymi Partnerami. Wśród nich są projektanci, wykonawcy, instalatorzy, dostawcy materiałów, a także banki, pośrednicy finansowi i fachowcy zajmujący się aranżacją i wykończeniem wnętrz. Uzyskane przez lata doświadczenie pozwala na usprawnienie całego procesu inwestycyjnego od zakupu działki, poprzez realizację, aż do przeniesienia własności Klientowi, a także pozwala na zaproponowanie naszym Klientom sprawdzonych narzędzi przy procesie zakupu mieszkania czy domu.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.