Stoisko dewelopera GROSS Nieruchomości

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

GROSS Nieruchomości

GROSS Nieruchomości

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze

Gross Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomości oraz kancelaria prawna. Tworzy ją zespół kreatywnych, dynamicznych i wykwalifikowanych osób. Każda z nich indywidualnie podchodzi do potrzeb Klientów. Zapewnia to szybkie, a przede wszystkim skuteczne zrealizowanie każdego ze zleceń, na najwyższym poziomie. Bogate i długoletnie doświadczenie z zakresu obsługi prawnej jak i sprzedaży i wynajmie nieruchomości to duży atut firmy, który zapewnia pełne zachowanie bezpieczeństwa w trakcie każdej tak ważnej transakcji jaką jest zakup bądź sprzedaż nieruchomości.

Profesjonalne wpieranie inwestorów w sprzedaży i najmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, z równoczesny, zachowaniem bezpieczeństwa i zadowolenia ich Klientów oraz obsługa Klientów indywidualnych to specjalność Gross Nieruchomości.

Firma w czasie działalności kieruje się zasadami etyki zawodowej, wysoką kulturą obsługi i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do każdego ze swoich Klientów. Gross Nieruchomości wszystkie czynności wykonuje w sposób zgodny z obowiązującym prawem, Kodeksem Etyki oraz standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami.

Gross Nieruchomości współpracuje z renomowanymi kancelariami notarialnymi, firmami wykończeniowymi, doradcami kredytowymi i inżynierami budownictwa. Zapewnia to możliwość zaoferowania bogatego wachlarza usług oraz podjęcie każdego, nawet trudnego i niekonwencjonalnego wyzwania.

GROSS Nieruchomości zapewnia obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.