Stoisko dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Abitare - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Jordanowska 55-55C

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
 • liczba ofert 6

 • ceny za m2 6 890  - 8 350 

 • powierzchnie 29 m2 - 48 m2

 • liczba pokoi 1 - 2

 • termin oddania 2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 245 907 zł
Ceny za m2 6 890 - 8 350 zł
Powierzchnie mieszkań 29 - 48 m2
Liczba pokoi 1 - 2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 4
Liczba mieszkań wszystkich 190, dostępnych 6
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 2 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda park
Opis płatności płatność w transzach
Warunki rezerwacji rezerwacje bezpłatne na okres 7 dni
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Abitare

Opis Inwestycji

ABITARE realizowane jest na Oporowie, przy ulicy Jordanowskiej. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym łatwym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta – pięć linii tramwajowych, sześć linii autobusowych zapewnią aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zapewni sprawny transport czterema kółkami.

ABITARE to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji.

Nowoczesny standard życia

ABITARE to nowoczesne i kompleksowe osiedle w otoczeniu zieleni, składające się z czterech budynków mieszkalnych. Inwestycja zaprojektowana została z myślą o potrzebach, bezpieczeństwie i wygodzie jej mieszkańców. Mieszkania dostępne są w metrażach od 26 m2 do 83 m2, od kawalerek do czteropokojowych, a każde z nich zaprojektowane jest z myślą o komforcie i swobodzie w aranżowaniu przestrzeni. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom na początkowym etapie budowy inwestycji możliwe jest łączenie mieszkań, które pozwoli na uzyskanie wymarzonego rozkładu. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon, taras lub duży ogródek. Na osiedlu zadbano także o Państwa dzieci – specjalnie dla nich powstanie bezpieczny plac zabaw. W inwestycji znajdą się również garaże podziemne z podgrzewanym wjazdem, naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, a także rowerownie – wózkownie. Aby zwiększyć komfort mieszkańców, winda w Abitare będzie dostępna z poziomu garażu podziemnego do ostatniej kondygnacji.

Inwestycja Abitare składa się z 4 budynków w których łącznie znajduje się 190 lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 48 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Abitare są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Abitare pozostało w sprzedaży 6 mieszkań o powierzchni od 29 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 6 890 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W odległości 900 metrów od inwestycji Abitare znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: POCZTA POLSKA (17120). W najbliższej okolicy inwestycji Abitare znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 131 w odległości 650 m, Gimnazjum nr 40 w odległości 1 350 m, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu w odległości 1 600 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 000 m Ancora. NZOZ, w odległości 1 250 m Bioton. Agencja, w odległości 1 650 m Pharma Apteki Sp. z o.o.. W okolicy znajdują się sklepy: Pierogarnia Kubiel w odległości 600 m, Swojska Chatka w odległości 1 500 m, Cukiernia Jaworscy w odległości 1 500 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Kort Tenisowy - "Hucuł" w odległości 350 m, Golden Fight Gym w odległości 1 250 m.

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od Abitare, zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców. Będą mogli oni korzystać z osiedlowych sklepików, czy też oferującej szeroki asortyment Biedronki. Apteki, przychodnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, stacja paliw dostępne są w promieniu kilometra. Okolica Abitare sprzyja różnorodnym aktywnościom. Park Grabiszyński i Lasek Oporowski zachęcają do spacerów i jazdy na rowerach. Latem na plażę zaprasza Jeziorko Kąpielowe przy ul. Harcerskiej 38 - można się kąpać, plażować i grillować. W sąsiedztwie Abitare znajduje się Ośrodek Rekreacji Konnej „Hucuł” i Szkoła Jazdy Konnej – już pięciolatki mogą tam uczyć się jazdy konnej na kucach, jak również młodzież i dorośli - pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, niezależnie od warunków atmosferycznych w krytej ujeżdżalni.

Największa pod względem powierzchni dzielnica Wrocławia, zajmująca teren prawie 120 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez około 200 tysięcy osób. Od południowego zachodu do północnego zachodu granica Fabrycznej wyznacza granice miasta. Od północnego wschodu, do wschodu granice dzielnicy wyznacza Odra, zaś od strony południowo-wschodniej i południowej graniczy z Krzykami i Starym Miastem. Nazwa dzielnicy pochodzi od znajdujących się w jej obrębie licznych terenów przemysłowych. W Fabrycznej występuje spora ilość terenów zielonych np. Las Mokrzański, Las Pilczycki, Las Kuźnicki czy Park Złotnicki. Aktualnie dzielnica jest prężnie rozwijającą się częścią miasta. Powstają tam liczne, nowe mieszkania i domy, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki oświatowe różnego szczebla. W Fabrycznej znajduje się Port Lotniczy Wrocław-Starachowice, Centrum Handlowe Magnolia, Factory Outlet i Centrum Handlowe Futura Park. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tj. Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Kosmonautów, Lotnicza, Klecińska, Milenijna, Strzegomska czy Graniczna.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Abitare jest dostępnych 6 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
B1-2-1 2 47,83 m2 2 329 549 zł
6 890 zł/m2
Zobacz
B2-0-6 2 47,72 m2 Parter 333 562 zł
6 990 zł/m2
Zobacz
B1-1-12 2 47,40 m2 1 326 586 zł
6 890 zł/m2
Zobacz
B1-0-2 2 47,90 m2 Parter 349 191 zł
7 290 zł/m2
Zobacz
B1-0-4 1 29,45 m2 Parter 245 907 zł
8 350 zł/m2
Zobacz
B3-0-1 2 47,84 m2 Parter 339 186 zł
7 090 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Krzycka 82,
  Wrocław

+48 71 ...