Stoisko dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
Abitare

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Posiadamy 43 oferty
w 3 inwestycjach

Ceny od 6 800 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

DewelopART to firma, którą tworzy zespół doświadczonych specjalistów działających w branży deweloperskiej od ponad dziesięciu lat. Posiadają oni niezbędne umiejętności, wiedzę i znajomość rynku, a także świeże spojrzenie i chęć do wznoszenia obiektów nowej jakości. Wszystko to umożliwiło stworzenie wyjątkowej firmy DewelopART. Rzetelność i innowacyjność spółki zapewniła możliwość zaoferowania rozwiązań, które będą zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Lokalizacja każdej z inwestycji jest starannie wybierana. Każda z nich ma zapewnić przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój, bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych i szerokiej infrastruktury wraz z szybkim i sprawnym dostępem do ścisłego centrum miasta czy dróg wylotowych.

Pracownicy DewelopART wiedzą jak skomplikowany jest proces zakupu nieruchomości. W związku z tym oferują pomoc począwszy od wyboru idealnego lokum, poprzez doradztwo w zakresie uzyskania kredytu, aż po aranżacje wnętrz. Stała współpraca firmy z wieloma specjalistami pozwala zaoszczędzić czas Klientów i ułatwić zakup wymarzonego lokum.

Bezpieczeństwo finansowe Klientów gwarantuje rachunek wydzielonych wpływów prowadzony przez PKO BP, na którym gromadzone będą środki pieniężne Klientów. Rachunek ten pozwala deweloperowi na dysponowanie zgromadzonymi środkami w zależności od postępów budowy. Zgodę na uruchomienie środków wydaje bank.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności deweloperskiej umożliwiają sprostanie wymaganiom jakościowym, które stawiają Klienci. DewelopART troszczy się o najdrobniejsze szczegóły, dba o najwyższą jakość stosowanych materiałów oraz nieustannie poszukuje nowatorskich rozwiązań. Główną misją spółki jest satysfakcja Klienta oraz dostosowanie się do jego potrzeb.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Strona internetowa dewelopera