Stoisko dewelopera Corp Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Park Ołtaszyn III - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Ułańska

Corp Development Sp. z o.o.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Park Ołtaszyn III zostały już sprzedane Zobacz inne oferty na Ołtaszynie lub pozostałe inwestycje dewelopera Corp Development Sp. z o.o.

Opis inwestycji Park Ołtaszyn III

Park Ołtaszyn to kameralna, bezkompromisowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana przez doświadczony zespół architektów z ARC2, składająca się z dwóch niezależnych budynków połączonych podziemną halą garażową.

Odważna bryła, wyszukane detale architektoniczne, ambitne rozwiązania funkcjonalne oraz estetyczne nadają tej inwestycji niepowtarzalny charakter i styl. Tu nie ma dwóch takich samych mieszkań. Każde jest inne. Każde posiada swoje unikatowe cechy i klimat, które będą wspaniałym tłem dla nietuzinkowych aranżacji wnętrz, podkreślających indywidualizm przyszłych mieszkańców.

Przestronne studio z panoramicznym oknem i balkonem, wygodne dwa pokoje z 50-metrowym tarasem, a może kapitalny, dwupoziomowy apartament ze "szklaną ścianą" czy komfortowe mieszkanie 4 pokojowe? W Park Ołtaszyn na pewno znajdziesz coś dla siebie lub twoich bliskich.

Inwestycja Park Ołtaszyn III składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Park Ołtaszyn III są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Corp Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Park Ołtaszyn III pozostało w sprzedaży 0 mieszkań o powierzchni 70 metrów kwadratowych.

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 1 600 metrów od inwestycji Park Ołtaszyn III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wojszycka (16524). W najbliższej okolicy inwestycji Park Ołtaszyn III znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 29 w odległości 1 050 m, Akademia Viessmann Policealne Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu w odległości 1 400 m, Szkoła Podstawowa nr 64 w odległości 1 900 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Absynt. Apteka, w odległości 750 m “NZOZ WYSOKA”, w odległości 950 m Arnika. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 65 w odległości 250 m, Gospoda Ołtaszyńska w odległości 700 m, Pepe Ristorante w odległości 750 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:RC. Klub sportowy w odległości 600 m, Tenis Partner 2 Sp. z o.o. w odległości 950 m, Top Fitness w odległości 1 600 m.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Corp Development Sp. z o.o.

Corp Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży - Iglica Nieruchomości
  • ul. Kiełbaśnicza 24/5
    Wrocław

+48 71 ...

+48 517...