Stoisko dewelopera Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K.

Targi Mieszkaniowe Dolnośląskie

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 65,9 m2

Inwestycja Brochów Park

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Centralna

Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K.

Szczegóły oferty

Oznaczenie lokalu użytkowegoB1/0/U
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena (netto)
Zapytaj o cenę
Cena za m2 (netto) informacja u dewelopera
Powierzchnia lokalu użytkowego65,87 m2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi 253 cm
Piętro informacja u dewelopera
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 3 kw. 2020 roku
Miejsca postojowe

miejsca postojowe naziemne

miejsca postojowe podziemne

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o lokalu użytkowym

Nowy lokal użytkowy znajdujący się na parterze, o powierzchni 65,9 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi 253 cm. Oferta o oznaczeniu B1/0/U znajduje się w inwestycji Brochów Park, przy ul. Centralna i jest realizowana przez dewelopera Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K..

Opis inwestycji Brochów Park

Brochów Park to inwestycja realizowana we Wrocławiu, przy ulicy bocznej od ul. Centralnej, wyjątkowo położona przy Parku Brochowskim. Taka lokalizacja sprawia, że jest to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku, ceniących ciszę, kontakt z naturą i możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu w sąsiedztwie miejsca zamieszkania.

W nawiązaniu do charakteru okolicy, inwestycja będzie bardzo kameralna. W trzech budynkach, liczących jedynie 3 kondygnacje, znajdzie się 86 mieszkań, od kawalerek, po mieszkania 4- pokojowe. Głównym założeniem projektu był komfort przyszłych mieszkańców, dlatego we wszystkich budynkach znajdą się windy, a funkcjonalne mieszkania będą posiadały przestronne balkony i tarasy. Do lokali położonych na parterze będą przylegały ogródki (o pow. nawet 360 m2). Pod każdym z budynków znajdą się podziemne miejsca postojowe, będzie także możliwość zakupu komórek lokatorskich.

Mieszkania będą przekazywane Klientom w III kwartale 2020 roku.

Inwestycja Brochów Park składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się 86 lokali użytkowych o powierzchni 66 m2. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Brochów Park są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Brochów Park pozostał w sprzedaży 1 lokal o powierzchni 66 m2.

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 500 metrów od inwestycji Brochów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Centralna (25307). W najbliższej okolicy inwestycji Brochów Park znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 51 w odległości 300 m, Przedszkole Nr 51 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Nr 80 w odległości 550 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Broch-Med s.c. NZOZ, w odległości 500 m Apteki AB sp.j. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M., w odległości 600 m AB sp.j. Apteka. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M.. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Wieś Jadło w odległości 350 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 18 w odległości 400 m, Spółdzielcza Grupa Bankowa w odległości 700 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Ocean Sub w odległości 100 m, Aleks. Torbus-Pawełko A. w odległości 1 500 m.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K.

Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Komuny Paryskiej 56/4U, 50-452 Wrocław

+48 725...