Stoisko dewelopera ATC Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Śródmieście Odnowa - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki/ Prądzyńskiego

ATC Development Sp. z o.o.
  • liczba ofert 1

  • powierzchnie 66 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 66 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 15
Liczba mieszkań wszystkich 550, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 8
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe loggia
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2010 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności 10/90
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Śródmieście Odnowa

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w sercu historycznej, kamienicznej zabudowy Wrocławia, w samym centrum miasta, to projekt Śródmieście Odnowa realizowany przez dewelopera ATC Development. Stanowić ją będzie jeden wielorodzinny budynek posiadający sześć kondygnacji naziemnych. Obiekt posiadający kształt zamkniętego czworoboku powstanie w czterech etapach. Znajdą się w nim komfortowe mieszkania oraz część handlowo usługowa, przeznaczona na sprzedaż, której łączna powierzchnia wynosi 110 metrów kwadratowych. Lokale mieszkalne znajdują ulokowane są od pierwszej do ostatniej kondygnacji budynku. Wejście do kompleksu powstanie w jego północnej części. Będzie to reprezentacyjny hol wejściowy z portiernią, skąd za pomocą schodów lub dwóch nowoczesnych wind będzie można dostać na poziom wewnętrznego dziedzińca, na którym znajdą się wejścia klatek schodowych części budynku powstającego w drugiej i trzeciej fazie. Dostęp do mieszkań powstałych w pierwszym etapie zapewnią klatki schodowe znajdujące się przy ulicy, od strony północnej. W ramach inwestycji Śródmieście Odnowa powstanie także przestronna hala garażowa. Jej dwie kondygnacje znajdą się w podziemnej części budynku, zaś kolejne dwie w części parterowej i części pierwszego piętra.

Inwestycja Śródmieście Odnowa składa się z 15 budynków w których łącznie znajduje się 550 lokali mieszkalnych o powierzchni 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Śródmieście Odnowa są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATC Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Śródmieście Odnowa pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 900 metrów od inwestycji Śródmieście Odnowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Main Station. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Odnowa znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 12 Integracyjne w odległości 250 m, Przedszkole nr 12 w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Nr 2 we Wrocławiu w odległości 350 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Dla Ciebie. Apteka. Szechyńska I., mgr, w odległości 150 m Sal-Med. NZOZ, w odległości 150 m Cztery Pory Roku. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Resturacja Almadina w odległości 150 m, Euronet w odległości 200 m, Bar U Jędrusia w odległości 250 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Parulska Beata. Fitness w odległości 200 m, Fenix. Gołębiowski M. w odległości 300 m, Hala sportowa w odległości 700 m.

Śródmieście Odnowa to inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, na skraju ulicy Kościuszki i Prądzyńskiego. Położenie inwestycji blisko szkół, przedszkoli, placówek medycznych. obiektów sportowo-rekreacyjnych, jak i lokale handlowo-usługowe powstałe w ramach inwestycji zapewnią wygodę życia codziennego.

Inwestycja Śródmieście Odnowa znajduje się bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym miasta. Zapewnia to korzystającym z komunikacji miejskiej, jak i przemieszczającym się za pośrednictwem własnego środka lokomocji, sprawne dotarcie w każdy zakątek Wrocławia.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Śródmieście Odnowa jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
I1-3 3 65,53 m2 3 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATC Development Sp. z o.o.

ATC Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • ATC Development Sp. z o.o.
  • ul. Prądzyńskiego 40A
    50-433 Wrocław

+48 71 ...