Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe Dolnośląskie

Krakowska 37 - lokale użytkowe na sprzedaż

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Krakowska 37

ATAL S.A.
  • liczba ofert 11

  • powierzchnie 63 m2 - 129 m2

  • termin oddania 1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 63 - 129 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba lokali użytkowych wszystkich 263, dostępnych 11
Liczba kondygnacji naziemnych 12
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc)
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 1 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Krakowska 37

Krakowska 37 to nowy adres na mapie Wrocławia, który przyciągnie przedsiębiorców i biznesmenów chcących zainwestować w lokale inwestycyjne położone w dogodnej lokalizacji w południowo-wschodniej części dzielnicy Krzyki. Budynki charakteryzować będzie interesująca koncepcja architektoniczna.

Inwestycja Krakowska 37 stworzy wyjątkową przestrzeń. Do dyspozycji nabywców zostaną oddane wygodne lokale inwestycyjne, które stanowią nową jakość na rynku nieruchomości. Tego typu rozwiązanie to odpowiedź na potrzeby szerokiej grupy nabywców – lokale mogą zostać wykorzystane do celów biznesowych lub być alternatywną opcją zakwaterowania dla pracowników delegowanych do Wrocławia. To także doskonała propozycja dla rodziców przyszłych studentów – własna przestrzeń będzie atrakcyjniejsza od lokum w akademiku.

Na parterze znajdzie się strefa wejściowa z lobby oraz ulokowane zostaną punkty handlowe. Tutaj powstanie również wygodna przestrzeń rekreacyjna. Wewnątrz budynków zaplanowane zostały 263 lokale inwestycyjne jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchniach od 17 do 64 mkw. W projekcie uwzględniono także potrzeby zmotoryzowanych: przygotowane zostaną podziemne oraz naziemnie miejsca parkingowe. W trosce o osoby niepełnosprawne zaprojektowano m.in. komfortowe dojścia do budynków, przestronne korytarze oraz funkcjonalne windy.

Atrakcyjna lokalizacja inwestycji zagwarantuje nie tylko wygodę użytkowania lokali, ale również oszczędność czasu podczas realizacji codziennych potrzeb. Dojazd samochodem do centrów biznesowych, Rynku, Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej, Galerii Dominikańskiej i Dworca PKP Wrocław Główny zajmie zaledwie kilkanaście minut. Niewiele dłużej potrwa przejazd komunikacją miejską. Wyjazd poza miasto również nie będzie stanowić żadnego problemu ze względu na komfortowy dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia w kierunku Nowego Dworu, Portu Lotniczego Wrocław-Strachowice, Psiego Pola oraz autostrady A4 w kierunku Kątów Wrocławskich, Legnicy czy Gliwic.

Ogromną zaletą położenia inwestycji Krakowska 37 jest bliskość centrum handlowego, apteki, klubu fitness, restauracji oraz lokalnych małych punktów handlowo-usługowych. W pobliżu znajdą się także tereny zielone, takie jak Park Na Niskich Łąkach czy Park Wschodni.

Warto zaznaczyć, że właściciel lokalu inwestycyjnego będzie mógł korzystać z niego według własnych potrzeb, ponieważ lokale pod względem funkcjonalnym często przypominają klasyczne mieszkania. Przyszły właściciel będzie miał również możliwość wynajęcia lokalu bezpośrednio turystom, zewnętrznemu pośrednikowi lub operatorowi, który wypłaci mu wynagrodzenie na zasadzie określonego procenta wartości lokalu lub udziału w przychodach na rynku turystycznym. Właściciel sam podejmie decyzję o sposobie wykorzystania swojego lokalu. Kupując nieruchomość, będzie mógł w pełni nią rozporządzać i sam o niej decydować. Nie będzie obowiązku oddania nieruchomości w zarząd najmem zewnętrznej firmie. Rentowność tego typu inwestycji kształtuje się na poziomie 5-8% w skali roku, zatem w przypadku apartamentu wartego 200 tys. zł netto spodziewana stopa zwrotu wynosi 10-16 tys. zł rocznie. Zakup tego typu lokalu można traktować jako alternatywny sposób dla inwestowania kapitału własnego. Należy również pamiętać, że istnieje możliwość odliczenia podatku VAT także w przypadku zakupu przez osoby fizyczne.

Inwestycja Krakowska 37 składa się z 2 budynków, w których łącznie znajdują się 263 lokale użytkowe o powierzchni od 63 m2 do 129 m2. Budynki posiadają do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Krakowska 37 są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Krakowska 37 pozostało w sprzedaży 11 lokali o powierzchni od 63 m2 do 129 m2.

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 100 metrów od inwestycji Krakowska 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krakowska (Centrum handlowe). W najbliższej okolicy inwestycji Krakowska 37 znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 300 m, PRZEDSZKOLE ABC w odległości 800 m, Przedszkole nr 12 Integracyjne w odległości 800 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Complex-Med. Podskarbi M., w odległości 750 m Libra. Apteka. Konopacka D., mgr farm., w odległości 800 m Apteka Pod Słońcem s.c.. W okolicy znajdują się sklepy: McDonald's w odległości 300 m, Centrum Handlowe FAMILY POINT w odległości 400 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 52 w odległości 450 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Polonia. Kolejowy klub sportowy w odległości 550 m, Fenix. Gołębiowski M. w odległości 800 m, Parulska Beata. Fitness w odległości 1 000 m.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Krakowska 37 jest dostępnych 11 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
U-10 1 85,18 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-07 1 90,43 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-06a 1 63,20 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-11 1 100,07 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-05 1 129,32 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-08 1 77,27 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-01 1 83,86 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-02 1 65,59 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-03 1 91,96 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-06b 1 68,22 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U-09 1 106,30 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • 51-109 Wrocław, ul. Na Polance 22 F

+48 609...

Wiadomości o deweloperze