Stoisko dewelopera ARKOP Deweloper

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 80,3 m2

Inwestycja Polana Miłoszycka

Wrocław, Psie Pole, Swojczyce, ul. Miłoszycka 69

ARKOP Deweloper

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkaniaA1/2
Liczba kondygnacji 2 poziomy
Cena
Zapytaj o cenę
Cena za m2 informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania80,33 m2
Powierzchnie dodatkowe taras (5,9 m2)
Liczba pokoi4 pokoje
Rodzaj kuchni kuchnia otwarta
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi 265 cm
Piętro 1 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 2 kw. 2020 roku
Komórki lokatorskie posiada
Miejsca postojowe

miejsca postojowe naziemne

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze, o powierzchni 80,3 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi 265 cm. Oferta o oznaczeniu A1/2 znajduje się w inwestycji Polana Miłoszycka, przy ul. Miłoszycka 69 i jest realizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Polana Miłoszycka

Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie przestrzeń, zieleń, ciszę i rekreację - Prezentujemy nowe osiedle na Wrocławskich Swojczycach – „POLANA MIŁOSZYCKA”.

To wyjątkowe, kameralne osiedle zlokalizowane jest na granicy Swojczyc i Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, nieopodal atrakcyjnych terenów sprzyjających rekreacji. To miejsce do którego chętnie się wraca z Centrum Miasta, z pracy, ze szkoły.

Wielość tras rowerowych i ścieżek spacerowych nad Odrą, odnowiona, widokowa trasa rowerowa na wałach odrzańskich łączy Swojczyce z Placem Grunwaldzkim. Dalej dojedziemy na osiedla Karłowice, Osobowice i Rędzin. W przeciwnym kierunku wałami odrzańskimi dotrzemy do Kamieńca Wrocławskiego oraz Jelcza.

W niewielkiej odległości znajdują się osiedle Sępolno – wpisane do rejestru zabytków, Stadion Olimpijski, Wrocławska Fontanna, Pergola, Ogród Japoński, Hala Stulecia oraz ZOO. Dla miłośników przyrody polecamy zlokalizowane nieopodal Las Strachociński, Park Szczytnicki oraz Wyspę Opatowicką wraz z największym we Wrocławiu Parkiem Linowym.

Dodatkowo planowany w sąsiedztwie do realizacji „Swojczycki Park Czarnej Wody – łódka, kajak, relaks” dzięki bogatej, różnorodnej zieleni, zaprojektowanym ścieżkom edukacyjnym, strefom sportowym i wypoczynkowym zwiększy atrakcyjność pobliskich terenów rekreacyjnych, umilając tym samym mieszkańcom spędzanie wolnego czasu.

Potrzebujecie Państwo szybko dojechać do Centrum? Z „Polany Miłoszyckiej” samochodem dojedziemy do placu Grunwaldzkiego w 10 minut, alternatywą jest autobus- linia 115 w 20 minut dojeżdża do Ronda Regana, skąd dojedziemy autobusami i tramwajami do wszystkich części miasta.

Pętla tramwajowa Sępolno znajduje się w odległości 2 km od ulicy Miłoszyckiej. W planach UM we Wrocławiu jest przedłużenie linii tramwajowej na Swojczyce .

Przez osiedle Kowale w 10 minut dojedziemy do Centrum Handlowego Korona, Młyn oraz do Placu Kromera. Do obwodnicy autostradowej Wrocławia przez łącznik Mirków i Długołęka dojedziemy z Polany Miłoszyckiej w 15 minut samochodem. Nowość i alternatywę komunikacyjną stanowi kolej miejsca, uruchomiona w 2017 roku – ze stacji Swojczyce dojedziemy w 6 minut do Dworca Głównego.

Swojczyce to osiedle z tradycjami, charakteryzujące się niską zabudową.

W pobliżu znajduje się przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa oraz Akademia Wychowania Fizycznego, udostępniająca nowoczesną pływalnię dla publiczności.

Cała inwestycja obejmuje:
- 2 budynki czterolokalowe, zaprojektowane na dwóch kondygnacjach tj. dwa lokale na parterze oraz dwa lokale na I piętrze z poddaszem użytkowym
- 9 kameralnych budynków trzypiętrowych z nie więcej niż trzema lokalami na każdej kondygnacji.

Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe naziemne, a funkcjonalność użytkową mieszkań zwiększą zaprojektowane w budynkach komórki lokatorskie. Najmłodsi mieszkańcy wolny czas będą mogli miło spędzić na zaprojektowanym na terenie inwestycji placu zabaw.

Starannie zaprojektowane mieszkania o pow. od 41 do 80 mkw. poprzez swój funkcjonalny układ pomieszczeń oddają poczucie przestrzeni i komfort użytkowania. Dodatkowo atrakcyjność każdego z mieszkań podkreśla balkon lub duży ogród 71 mkw – 195 mkw

Oferta obejmuje mieszkania 2,3, 4 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy przekonani, ze na Polanie Miłoszyckiej znajdziecie Państwo wymarzone mieszkanie na miarę Państwa oczekiwań.

Inwestycja Polana Miłoszycka składa się z 9 budynków w których łącznie znajduje się 89 lokali mieszkalnych o powierzchni od 57 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Polana Miłoszycka są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARKOP Deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Polana Miłoszycka pozostało w sprzedaży 45 mieszkań o powierzchni od 57 do 81 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy. W odległości 450 metrów od inwestycji Polana Miłoszycka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Swojczyce. W najbliższej okolicy inwestycji Polana Miłoszycka znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w odległości 450 m, Katolickie Przedszkole Niepubliczne "Ochronka" w odległości 1 750 m, Przedszkole Nr 140 "Pod Platanem" w odległości 1 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 800 m Apteka Domowa. Orchowska. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Bractwo Krakusa w odległości 1 200 m, Bank Zachodni WBK w odległości 1 750 m, PKO BP w odległości 1 750 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Ślęza. Kolarski klub sportowy w odległości 650 m.

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ARKOP Deweloper

ARKOP Deweloper

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Jerzmanowska 18
    54-530 Wrocław

+48 71 ...