Stoisko dewelopera 6B47 Poland

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Zyndrama - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Nadodrze, ul. Zyndrama z Maszkowic 20

6B47 Poland
 • liczba ofert 5

 • ceny za m2 10 000  - 12 000 

 • powierzchnie 42 m2 - 150 m2

 • liczba pokoi 1 - 5

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 485 185 zł
Ceny za m2 10 000 - 12 000 zł
Powierzchnie mieszkań 42 - 150 m2
Liczba pokoi 1 - 5
Wysokość pomieszczeń 268 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

Budynek został zaprojektowany według najnowszych europejskich standardów, zarówno jeśli chodzi o materiały budowlane, jak i wykończeniowe. Od wejścia przywita nas przestrzenne, wykonane z najwyższej klasy materiałów, stylowe lobby. Do każdej kondygnacji inwestycji docierać będzie cichobieżna, nowoczesna winda. Wykonawca zapewnia również wysokiej klasy drzwi i okna, które zapewnią odpowiednią akustykę oraz wygłuszenie dla jak największego komfortu i intymności w lokalach mieszkalnych. Odpowiednie doświetlenie każdego z mieszkań zapewnią przeszklenia, a także narożnikowe okna. Balkony, loggie i tarasy wykonane będą ze stylowego bezpiecznego szkła oraz konstrukcji stalowej. Znajdziemy w nich również szczelinowe oświetlenie LED. Na uwagę zasługuje też dwupoziomowy garaż podziemny, do którego wjedziemy dzięki hydraulicznej windzie samochodowej. Teren wokół inwestycji wzbogaci specjalnie zaprojektowana zieleń, a także elementy małej architektury. Swoje miejsce znajdą również, zewnętrzne miejsca parkingowe.

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 48, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia internet, tv kablowa, winda
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu 8 zł za m2
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Zyndrama

Zyndrama

Zyndrama, nowa prestiżowa inwestycja typu waterfront na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej, eleganckiej architektury. Lokalizacja w zacisznej uliczce Zyndrama z Maszkowic, nad samym brzegiem Odry, nieopodal mostu Uniwersyteckiego, to miejsce idealne dla osób, którym zależy na życiu w centrum tętniącego energią miasta, a jednocześnie doceniających harmonię mieszkania z widokiem na rzekę.

W inwestycji znajdziemy zarówno funkcjonalne mieszkania jedno i dwupokojowe jak i przestronnie zaprojektowane apartamenty oraz unikatowe penthouse’y o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych. Każde z nich posiada dogodny balkon lub loggię z widokiem na Odrę lub wewnętrzny dziedziniec.

Inwestycja Zyndrama składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 48 lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 150 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Zyndrama są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper 6B47 Poland przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Zyndrama pozostało w sprzedaży 5 mieszkań o powierzchni od 42 do 150 metrów kwadratowych w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej. W odległości 650 metrów od inwestycji Zyndrama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pl. SOLIDARNOŚCI (10538). W najbliższej okolicy inwestycji Zyndrama znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim w odległości 400 m, Przedszkole Nr 97 w odległości 450 m, Liceum Ogólnokształcące Nr III w odległości 500 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 500 m Pomorska. Apteka, w odległości 550 m Pod Eskulapem. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Hotel Campanile w odległości 200 m, McDonald's w odległości 200 m, Przypiecek w odległości 350 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki w odległości 200 m, Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T. w odległości 250 m, Pomarański Arek. Szkoła latania w odległości 600 m.

Zyndrama powstaje w bezpośrednim centrum miasta, choć w zacisznym bocznym zaułku, na jednej z licznych wysp Wrocławia — Kępie Mieszczańskiej. W ciągu kilku minut, spacerem dotrzemy stąd do Ratusza Wrocławskiego Rynku czy na Wyspę Słodową. Na śniadanie w centrum możemy udać się do Dzielnicy Czterech Świątyń lub bardziej kameralnie — do jednej z wielu klimatycznych restauracji Nadodrza, taki poranny spacer nie zajmie nam więcej niż 15 minut. Zyndrama to idealne miejsce również dla miłośników sportów wodnych, do najbliższej Mariny Topacz dotrzemy w ciągu 7 minut.

Dzielnica znajdująca się na prawym brzegu Odry, w południowo-wschodniej części Wrocławia. Liczba ludności na terenie Śródmieście, liczącym 16 kilometrów kwadratowych, wynosi około 117 tysięcy. Aktualnie dzielnica ulega procesowi dezurbanizacji, czyli spadkowi liczby osób zamieszkujących jej teren. Dzielnica od północy i wschodu sąsiaduje z Psim Polem, od Południa z Krzykami, a od zachodu ze Starym Miastem. Niepowtarzalnego klimatu na Śródmieściu dodaje mieszcząca się na jego terenie duża ilość historycznych budynków. W ramach Śródmieścia znajduje się również Stadion Olimpijski, Hala Stulecia, ZOO Wrocław, Galeria Handlowa Pasaż Grunwaldzki oraz duża ilość malowniczych terenów zielonych. Rozwinięta sieć dróg zapewnia komfortowe przemieszczanie się po terenie Śródmieścia, jak i w stronę innych wrocławskich dzielnic tj. ulica Jedności Narodowej, Pomorska, Sienkiewicza, Monte Cassino, Zygmunta Wróblewskiego, Plac Grunwaldzki, Aleja Jana Kochanowskiego czy Aleja Ludomira Różyckiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Zyndrama jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
M6.3 4 107,91 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
M4.3 4 107,91 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
M5.1 2 63,23 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
M7.3 5 149,87 m2 7 zapytaj o cenęZobacz
M2.4 1 42,19 m2 2 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
6B47 Poland

6B47 Poland

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Kiełbaśnicza 24,
  50-110 Wrocław

+48 71 ...