Nowe lokale użytkowe w powiecie Kłodzkim

Hala targowa Dolnośląskie - Kłodzki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Kłodzkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Kłodzkim

Powiat kłodzki zajmuje obszar ponad 1643 km2 i jest największym oraz najbardziej zaludnionym powiatem na Dolnym Śląsku. Powiat kłodzki graniczy z Czechami, a w jego obrębie znajduje się 14 gmin i 11 miast, min. siedziba powiatu – Kłodzko oraz ośrodki uzdrowiskowe jak: Dusznica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój czy Lądek-Zdrój. O uzdrowiskowym charakterze decydują: czysty klimat i górski pejzaż tworzony m.in. przez pasma Sudetów i Gór Stołowych, a także przez liczne potoki, doliny rzek, jary z wodospadami, parki oraz rezerwaty. Intensywnie rozwija się turystyka, stąd wiele sanatoriów, pensjonatów i budynków kurortowych. Architektura mieszkaniowa to domy jednorodzinne i stylowe kamienice, a w miastach – nieliczne bloki. Miasta to również miejsce lokalizacji zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych, np. Galeria Twierdza w Kłodzku oraz instytucji kultury, np. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju. Dobrze rozwinięta jest sieć kolejowa, a ruch koncentruje się głównie na drodze krajowej nr 8.

W powiecie Kłodzkim aktualnie jest na sprzedaż 344 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Kłodzkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 18,00 do 75,00 m2, w tym:

  • 155 mieszkań 1-pokojowych,
  • 172 mieszkania 2-pokojowych,
  • 17 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Kłodzkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Kłodzkim wynoszą od 4 801 zł do 17 827 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Kłodzkim kosztuje 213 823 zł.

W powiecie Kłodzkim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie Kłodzkim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Lokale użytkowe w powiecie Kłodzkim

Podobne lokalizacje