Nowe lokale użytkowe w powiecie Jeleniogórskim

Hala targowa Dolnośląskie - Jeleniogórski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Jeleniogórskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Jeleniogórskim

Powiat jeleniogórski jest powiatem w województwie dolnośląskim, utworzonym w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Jelenia Góra. W skład powiatu wchodzą takie miasta jak; Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, a także gminy wiejskie; Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn i Stara Kamienica. Osadnictwo ludzi na tym terenie sięga dziewięciu wieków, a wiele wsi powiatu szczyci się udokumentowaną, ponad 700-letnią historią. Najwyższym punktem na Ziemi Jeleniogórskiej jest szczyt Śnieżka, liczący 1603 metrów n.p.m.

W powiecie Jeleniogórskim aktualnie jest na sprzedaż 178 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 116 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Jeleniogórskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 82,00 m2, w tym:

  • 50 mieszkań 1-pokojowych,
  • 86 mieszkań 2-pokojowych,
  • 39 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Jeleniogórskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Jeleniogórskim wynoszą od 5 400 zł do 11 685 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Jeleniogórskim kosztuje 234 693 zł.

W powiecie Jeleniogórskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie Jeleniogórskim

Podobne lokalizacje