Nowe lokale użytkowe w powiecie jeleniogórskim

Hala targowa dolnośląskie - jeleniogórski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie jeleniogórskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie jeleniogórskim

Powiat jeleniogórski jest powiatem w województwie dolnośląskim, utworzonym w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Jelenia Góra. W skład powiatu wchodzą takie miasta jak; Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, a także gminy wiejskie; Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn i Stara Kamienica. Osadnictwo ludzi na tym terenie sięga dziewięciu wieków, a wiele wsi powiatu szczyci się udokumentowaną, ponad 700-letnią historią. Najwyższym punktem na Ziemi Jeleniogórskiej jest szczyt Śnieżka, liczący 1603 metrów n.p.m.

W powiecie jeleniogórskim aktualnie jest na sprzedaż 465 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 33 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie jeleniogórskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 110,00 m2, w tym:

  • 215 mieszkań 1-pokojowych,
  • 193 mieszkania 2-pokojowych,
  • 52 mieszkania 3-pokojowych,
  • 5 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie jeleniogórskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie jeleniogórskim wynoszą od 5 400 zł do 15 990 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie jeleniogórskim kosztuje 180 635 zł.

W powiecie jeleniogórskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie jeleniogórskim

Podobne lokalizacje