Nowe lokale użytkowe w Miłkowie

Hala targowa dolnośląskie - Miłków

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Miłkowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Miłkowie

Miłków, miejscowość położona w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim, w gminie Podgórzyn. Miłków jest największym miasteczkiem w gminie, zlokalizowanym niedaleko górskiego kurortu – Karpacz. Na długości 4 km, wzdłuż potoku Miłkówka rozciągają się zabudowania mieszkalne, zza których okien rozpościera się zachwycający widok na panoramę Karkonoszy. Malownicze ukształtowanie terenu oferuje zarówno mieszkańcom jak i turystom, możliwość spędzania wolnego czasu na kilkudziesięciu szlakach turystycznych, czy ścieżkach spacerowych. Odkryty basen w upalne dni daje chwile wytchnienia i relaksu, a pobliskie stoki narciarskie pozwalają na aktywny zimowy wypoczynek. Miłków to także bogata oferta baz noclegowych. Pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne dają zatrudnienie mieszkańcom, a turystyczny charakter okolicy sprzyja prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W Miłkowie znajduje się Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Stanisława Marusarza, Biblioteka Publiczna i Ośrodek kultury zajmujący się organizacją koncertów, wystaw, zajęć kreatywnych dla najmłodszych.

W Miłkowie aktualnie jest na sprzedaż 40 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Miłkowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 60,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 25 mieszkań 2-pokojowych,
  • 10 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Miłkowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Miłkowie wynoszą od 9 827 zł do 12 546 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Miłkowie kosztuje 242 451 zł.

W Miłkowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje