Nowe lokale użytkowe na Muchoborze Wielkim

Hala targowa dolnośląskie - Muchobór Wielki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Muchoborze Wielkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Muchoborze Wielkim

Na Muchoborze Wielkim aktualnie jest na sprzedaż 125 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Muchoborze Wielkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 88,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 62 mieszkania 2-pokojowych,
  • 30 mieszkań 3-pokojowych,
  • 19 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Muchoborze Wielkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Muchoborze Wielkim wynoszą od 5 990 zł do 6 350 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Muchoborze Wielkim kosztuje 339 812 zł.

Ceny domów na Muchoborze Wielkim

Na Muchoborze Wielkim mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 89,00 do 140,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Muchoborze Wielkim wynoszą od 5 290 zł do 6 476 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Muchoborze Wielkim kosztuje 559 000 zł.

Aktualnie w na Muchoborze Wielkim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Muchoborze Wielkim

Podobne lokalizacje