Nowe lokale użytkowe na Księżu Wielkim

Hala targowa dolnośląskie - Księże Wielkie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Księżu Wielkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Księżu Wielkim

Na Księżu Wielkim aktualnie jest na sprzedaż 31 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 25 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Księżu Wielkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 49,00 do 77,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 2-pokojowych,
  • 19 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Księżu Wielkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Księżu Wielkim wynoszą od 6 476 zł do 8 062 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Księżu Wielkim kosztuje 350 857 zł.

Ceny domów na Księżu Wielkim

Na Księżu Wielkim mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 94,00 do 146,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Księżu Wielkim wynoszą od 4 636 zł do 5 786 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Księżu Wielkim kosztuje 545 000 zł.

Aktualnie w na Księżu Wielkim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje