Nowe lokale użytkowe na Psim Polu

Hala targowa dolnośląskie - Psie Pole

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Psim Polu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Psim Polu

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Na Psim Polu aktualnie jest na sprzedaż 1 846 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 38 inwestycjach deweloperskich, z których 1 030 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Psim Polu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 18,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 225 mieszkań 1-pokojowych,
  • 588 mieszkań 2-pokojowych,
  • 668 mieszkań 3-pokojowych,
  • 262 mieszkania 4-pokojowych,
  • 23 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Psim Polu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Psim Polu wynoszą od 4 596 zł do 18 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Psim Polu kosztuje 41 059 zł.

Ceny domów na Psim Polu

Na Psim Polu mamy 55 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 100,00 do 210,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Psim Polu wynoszą od 4 272 zł do 6 930 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Psim Polu kosztuje 510 000 zł.

Aktualnie w na Psim Polu deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe na Psim Polu

Lokale użytkowe na Psim Polu

Podobne lokalizacje