Nowe lokale użytkowe w Krzykach

Hala targowa dolnośląskie - Krzyki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Krzykach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Krzykach

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

W Krzykach aktualnie jest na sprzedaż 3 991 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 59 inwestycjach deweloperskich, z których 535 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Krzykach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 18,00 do 145,00 m2, w tym:

  • 563 mieszkania 1-pokojowych,
  • 1 928 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 046 mieszkań 3-pokojowych,
  • 324 mieszkania 4-pokojowych,
  • 10 mieszkań 5-pokojowych,
  • 4 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Krzykach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Krzykach wynoszą od 4 240 zł do 17 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Krzykach kosztuje 208 800 zł.

Ceny domów w Krzykach

W Krzykach mamy 108 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 60,00 do 199,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Krzykach wynoszą od 4 636 zł do 5 786 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Krzykach kosztuje 545 000 zł.

Aktualnie w w Krzykach deweloperzy przygotowali 16 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 7 nieruchomościach. W Krzykach mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane lokale użytkowe w Krzykach

Wybrane promocje w Krzykach

Wszystkie promocje

Lokale użytkowe w Krzykach

Podobne lokalizacje