Nowe lokale użytkowe na Śródmieściu

Hala targowa Dolnośląskie - Śródmieście

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Śródmieściu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Śródmieściu

Dzielnica znajdująca się na prawym brzegu Odry, w południowo-wschodniej części Wrocławia. Liczba ludności na terenie Śródmieście, liczącym 16 kilometrów kwadratowych, wynosi około 117 tysięcy. Aktualnie dzielnica ulega procesowi dezurbanizacji, czyli spadkowi liczby osób zamieszkujących jej teren. Dzielnica od północy i wschodu sąsiaduje z Psim Polem, od Południa z Krzykami, a od zachodu ze Starym Miastem. Niepowtarzalnego klimatu na Śródmieściu dodaje mieszcząca się na jego terenie duża ilość historycznych budynków. W ramach Śródmieścia znajduje się również Stadion Olimpijski, Hala Stulecia, ZOO Wrocław, Galeria Handlowa Pasaż Grunwaldzki oraz duża ilość malowniczych terenów zielonych. Rozwinięta sieć dróg zapewnia komfortowe przemieszczanie się po terenie Śródmieścia, jak i w stronę innych wrocławskich dzielnic tj. ulica Jedności Narodowej, Pomorska, Sienkiewicza, Monte Cassino, Zygmunta Wróblewskiego, Plac Grunwaldzki, Aleja Jana Kochanowskiego czy Aleja Ludomira Różyckiego.

Na Śródmieściu aktualnie jest na sprzedaż 1 699 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 36 inwestycjach deweloperskich, z których 517 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 211,00 m2, w tym:

  • 432 mieszkania 1-pokojowych,
  • 532 mieszkania 2-pokojowych,
  • 502 mieszkania 3-pokojowych,
  • 150 mieszkań 4-pokojowych,
  • 21 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Śródmieściu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Śródmieściu wynoszą od 6 446 zł do 20 767 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Śródmieściu kosztuje 244 650 zł.

Na Śródmieściu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Śródmieściu deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Śródmieściu

Lokale użytkowe na Śródmieściu

Podobne lokalizacje