Nowe lokale użytkowe w Karpaczu

Hala targowa dolnośląskie - Karpacz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Karpaczu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Karpaczu

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Malownicza miejscowość położona u podnóża Śnieżki przy zboczach górskich, na co dzień, zamieszkiwana jest przez ponad 5 tysięcy mieszkańców. Karpacz podzielony jest na kilka części: Bierutowice (potocznie zwany Karpacz Górny), Budniki, Płóczki, Wilcza Poręba i Wodna. Miasto dysponuje ogromnym zapleczem miejsc noclegowych, hoteli, willi, apartamentów. Co roku do tej górskiej miejscowości przybywa tysiące turystów by w zimie cieszyć się możliwością zimowej rozrywki, a latem podziwiać i zdobywać górskie szlaki. W Karpaczu działa kilka szkół i dwa przedszkola, które umożliwią naukę najmłodszym mieszkańcom miasteczka.

Szereg rozrywek takich jak: ścieżki spacerowe, turystyczne, tory saneczkowe zimowe i całoroczne, szlaki narciarskie, biegowe, quady dają szerokie możliwości uprawiania sportów. Wyjątkowa atmosfera kurortu przyciąga niezliczoną liczbę turystów i osób poszukujących ciszy, spokoju na łonie natury. Różnorodne ośrodki SPA, wystawy, kręgielnie, muzea, baseny, kawiarnie i restauracje pozwalają odetchnąć po ciężkim dniu pracy lub po prostu odpocząć podczas weekendu bądź urlopu.
W Karpaczu nie znajdziemy żadncych nowych ofert na sprzedaż.

Podobne lokalizacje