Nowe lokale użytkowe we Wrocławiu

Hala targowa Dolnośląskie - Wrocław

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami we Wrocławiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wrocławiu

Wrocław, nazywany też miastem 100 mostów, to stolica Dolnego Śląska leżąca w środkowej części Niziny Śląskiej nad rzeką Odrą. Pod względem powierzchni i zaludnienia jest to jedna z największych aglomeracji w kraju. Liczy sobie 293km2 oraz 631 tys. mieszkańców. Bogata historia miasta zaowocowała wspaniałymi zabytkami utrzymanymi w różnej stylistce. Zabudowania te skoncentrowane są na starówce, ale wiele ciekawych obiektów rozciąga się wzdłuż Odry. Wśród nich powstają nowe budynki tworzące tzw. zabudowania plombowe. Coraz więcej jest też nowoczesnych, głównie biznesowych obiektów, takich jak Sky Tower. Dynamiczny rozwój, pełnienie roli miasta uniwersyteckiego oraz jednej ze stolic kulturalnych i biznesowych kraju sprawia, że Wrocław uważa się za miasto szczególnie atrakcyjne do zamieszkania. Sprzyja temu jego stały rozwój i wciąż powstające, nowe zabudowania mieszkalne zlokalizowane głównie na północnych i północno-wschodnich obrzeżach aglomeracji. Wśród atutów Wrocławia wymienia się także świetne połączenia komunikacyjne z innymi częściami kraju i kontynentu.

We Wrocławiu aktualnie jest na sprzedaż 8 203 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 194 inwestycjach deweloperskich, z których 1 751 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

5 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy we Wrocławiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 211,00 m2, w tym:

  • 1 117 mieszkań 1-pokojowych,
  • 3 087 mieszkań 2-pokojowych,
  • 2 668 mieszkań 3-pokojowych,
  • 866 mieszkań 4-pokojowych,
  • 75 mieszkań 5-pokojowych,
  • 19 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań we Wrocławiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży we Wrocławiu wynoszą od 4 122 zł do 20 767 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie we Wrocławiu kosztuje 112 621 zł.

Ceny domów we Wrocławiu

We Wrocławiu mamy 202 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 85,00 do 209,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży we Wrocławiu wynoszą od 3 744 zł do 46 490 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom we Wrocławiu kosztuje 414 999 zł.

Aktualnie w we Wrocławiu deweloperzy przygotowali 30 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 13 nieruchomościach. We Wrocławiu mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane lokale użytkowe we Wrocławiu

Wybrane promocje we Wrocławiu

Wszystkie promocje

Lokale użytkowe we Wrocławiu

Podobne lokalizacje